Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki! Właśnie oddaję komórki macierzyste dla mojego bliźniaka genetycznego! Najlepszy moment w moim życiu! Uczucie nie do opisania! Zachęcam Was do rejestrowania się jako potencjalny dawca komórek. Można zrobić tak niewiele, a zarazem tak wiele... Trzymajcie kciuki za mojego Biorcę, który jutro będzie miał przeszczep! Pamiętajcie, dobro wraca!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wroclaw #pomoc #rozowypasek #chwalesie #zdrowakobita
p.....k - Drogie Mirki! Właśnie oddaję komórki macierzyste dla mojego bliźniaka genet...

źródło: comment_eBx4lTT0YCdLEVLzQwGOZj6iZ5gjTv8S.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fan_krawczyka: w przypadku oddawania komórek dla dzieci najcześciej pobiera się szpik z talerza kości biodrowej oraz w przypadku kiedy podczas podwójnego poboru z krwi nie uda zebrać się określonej ilości komórek wtedy planowany jest pobór szpiku
  • Odpowiedz
@Soliiti: 1 czerwca miałam telefon, tydzień pózniej miałam badania potwierdzające moje wcześniejsze wyniki przy rejestracji do bazy (Ok 3,5 roku temu). Niestety badania trzeba było powtórzyć, bo wyszły różnice miedzy wynikami i było potrzebne potwierdzenie, które są zgodne. We wrześniu zostałam poddana badaniom wstępnym, rownież we Wro. Po otrzymaniu pozytywnych wyników (od 7.10) zaczęłam wykonywać sobie zastrzyki w brzuch z czynnikiem wzrostu komórek, aż do dzisiejszego ranka :) tak to
  • Odpowiedz
@sila1989: Może on specjalnie ten portfel zgubił. Poza tym karma wraca, ale na ogół w następnym wcieleniu dopiero. Teraz obrywasz za to, kim byłeś wcześniej. ;)
  • Odpowiedz
@prosiack: oddaję krew regularnie i co jakiś czas mam myśli czy nie zarejestrować się jako dawca szpiku. Nie wiem, mam jakieś dziwne obawy spowodowane jakimiś jeszcze bardziej dziwnymi wyobrażeniami, które jak się domyślam są nieco wyolbrzymione. Chyba czas najwyższy to zrobić.
  • Odpowiedz