Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki! Właśnie oddaję komórki macierzyste dla mojego bliźniaka genetycznego! Najlepszy moment w moim życiu! Uczucie nie do opisania! Zachęcam Was do rejestrowania się jako potencjalny dawca komórek. Można zrobić tak niewiele, a zarazem tak wiele... Trzymajcie kciuki za mojego Biorcę, który jutro będzie miał przeszczep! Pamiętajcie, dobro wraca!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wroclaw #pomoc #rozowypasek #chwalesie #zdrowakobita
p.....k - Drogie Mirki! Właśnie oddaję komórki macierzyste dla mojego bliźniaka genet...

źródło: comment_eBx4lTT0YCdLEVLzQwGOZj6iZ5gjTv8S.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sila1989: ja znalazłem telefon (stara nokia) i matka młodej właścicielki raz odebrała telefon, potem smsami niby miała go odebrać a chyba nie chce, bo się nie odzywa już. jutro idę na policję go oddać, bo to jakaś podejrzana sprawa :/
  • Odpowiedz
@prosiack po jakim czasie od zarejestrowania odezwali się? Ja dwa razy dawałem próbkę bo za pierwszym źle pobrałem. Jeżeli dwa razy oddasz szpik to masz honorowego dawcę organów i np. w Warszawie jest za ti komunikacja za darmo
  • Odpowiedz
@Wilier: z Portugalii, mężczyzna, 60 lat. Niestety w Portugalii prawo zakazuje spotkania się biorcy z dawcą... ale wysłałam mu kartkę z życzeniami (ang), niech wie, że o nim myślę :)
  • Odpowiedz
@furcio: przygotowanie 30 min. Od 8 się zaczęło pobieranie i trwało do 12:10 bez przerwy. Pózniej dostałam jeszcze kroplówkę uzupełniającą braki elektrolitów (Ok. 1h)
  • Odpowiedz