Wpis z mikrobloga

Jednak zerwane więzadła. Straciliśmy napastnika. Nie ma szans by doszedł do 100% sprawności po tej kontuzji. Nawet Del piero stracił na szybkości, motoryce po zerwaniu. Falcao stał się fatalnym piłkarzem. Ja #!$%@?ę, co teraz Milik musi czuć. Przykro się robi.
To nie jest coś co można psychicznie zniszczyć. To nie jest fizyczny ból który można uśmierzyć. rekonstrukcja więzadeł zawsze ogranicza piłkarza i sprawia że musi uczyć się grać od początku. Czasem da się grać na 80% potencjału, czasem nie da się grać w ogóle.
Boże, jakie to smutne. Szczególnie po takim początku sezonu. Facet miał świetlaną przyszłość. Osobiście stawiałem go na półce z Dybalą. Zgrany duet Lewy - Milik mógł zarządzić jak kiedyś Trezegeut - Henry.
Przykre w #!$%@?. I nie mówcie proszę że przesadzam - to jest najpoważniejsza kontuzja w piłce nożnej. Siedzi i w głowie i w nodze, która nie chce współpracować, na dodatek zły ruch może odnowić kontuzje.

#pilkanozna #mecz #milik #reprezentacja #gorzkiezale #napoli
Pobierz TymRazemNieBedeBordo - Jednak zerwane więzadła. Straciliśmy napastnika. Nie ma szans ...
źródło: comment_KgtPFVYM5ewuUh6tKuxjRjr4ChwCXCaD.jpg
  • 40
@burbonek7: inna sprawa to fakt, że Rondo po zerwaniu zastał inny team, inną sytuację w zespole, ligę która w ciągu roku stała się dynamiczniejsza, po prostu jego styl gry oraz fakt, że nie jest najciężej pracującym no i na pewno nie najłatwiejszym graczem charakterem, nie pomagał mu odnaleźć się w nowej sytuacji
to jest najpoważniejsza kontuzja w piłce nożnej


@TymRazemNieBedeBordo: To akurat jest przesada, są gorsze też dla piłkarza np. neurologiczne, złamania stopy, ale zgadzam się, że ta kontuzja faktycznie jest poważna i będzie miała duży wpływ na rozwój Milika jako piłkarza

na dodatek zły ruch może odnowić kontuzje.


Tu przesadzasz, to wszczepione wiązadło jest mocniejsze niż naturalne
@TymRazemNieBedeBordo: moze to i lepiej dla niego, ze calkowite uszkodzenie. Teraz na pewno beda operowac, a przy czesciowym mogliby odpuscic, a jakas niestabilnosc by zostala bo raz rozciagniete nie wraca juz do pierwotnego stanu.
@kyloe: zalezy jakie wszczepione. Jak autograft i allograft nie wazncze czy btb czy z harmstringow to nie sa mocniejsze. Jak sztuczne to tak, ale ma swoje wady. Ciekawe co wybierze
@TymRazemNieBedeBordo: miałem zerwane więzadło w czasie treningu narciarskiego. Po 10 miesiącach rehabilitacji i siłowni wrócilem na stok bez większych blokad w głowie, a zoperowane kolano jest pewniejsze niż to "zdrowe". Jeżeli amator, który trenował sport w klubie akademickim może bez żadnych problemów z głową, czy kolanem dalej jeździć bez żadnych zahamowań, to tym bardziej piłkarz warty miliony, mający dostęp do najlepszych lekarzy, rehabilitantów i psychologów. Ja w niego w 100% wierzę