Wpis z mikrobloga

#dieta #silownia #jedzenie

Czy macie jakieś dobre pojemniki na jedzenie ? Te zwykłe pojemniki z zatykaną przykrywką są nieszczelne i często z nich mi wypływa część płynnej zawartości posiłku. Czy są gdzieś dostępne jakieś tanie zakręcane opcje? A może macie coś lepszego? Dajcie znać. Niestety coraz rzadziej jestem w domu, więc muszę mieć posiłki przy sobie.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remios moja żona kupowała kiedyś masę pierdół i pojemników z tupperware, teraz ja z nich głównie korzystam i są naprawdę solidne, nie mam z nimi żadnych problemów jeżeli chodzi o szczelność
  • Odpowiedz
@Remios: Ja kupiłem w Tesco czy Auchanie za jakieś 10zł pojemniki ok 1,5L. Takie z uszczelką i zatrzaskami. Szczelne, sam w nich noszę obiady. Nigdy mi z nich nie wyciekło.
  • Odpowiedz
@Remios: W jakimś sklepie zaczynającym się na media kupiła mi siostra pojemnik specjalnie do obiadów, który w pokrywie ma dodatkowo zamykany otwór, który otwiera się podczas grzania w mikrofali. Tak ogólnie to szczelny, zupa, spagetti kwas siarkowy, nic Ci się nie wyleje, jeśli koreczek zamknięty. Polecam.
Ok 30-40 zł kosztowało (chyba).
  • Odpowiedz
@lekemise: a to nawet nie kojarzę, ja swój kubek kupiłam ponad dwa lata temu i już wtedy to nie była jakaś super nowość, także wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz