Wpis z mikrobloga

@Kempes: Zapoznaj się https://pl.wikipedia.org/wiki/Sofizmat_rozszerzenia
Tak kończy się najczęściej rzeczowa rozmowa.

@SirPsychoSexy: Mam to potraktować jako żart? Dlaczego mnie obrażasz? Jak chcesz przepychać się na inwektywy, to zły adres.

Tak, w kotekście tego: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kwiatkowski-kulczyk-nowe-tasmy-w-sprawie-prywatyzacji-ciech-s-a,588151.html jakoś jeszcze bardziej neguję możliwość bycia rzetelnym :D
@kurczakos1 Rzeczowa dyskusja w twoim wykonaniu!? A to dobre! Gdybyś choć poddał pod wątpliwość jedno z ustaleń kontroli NIK to by można mówić o rzeczowej dyskusji.
Żeby od innych wymagać rzeczowej dyskusji najpierw samemu trzeba taką prowadzić.
@Kempes: Poddaje pod wątpliwość ustalenia człowieka, który całe życie związany był ze wskazaną (tożsamą co czcigodny Prezydent Bronisław Komorowski) partią polityczną i na domiar złego, już jako ktoś (szef NIK), kto powinien ponad wszelką wątpliwość być ostoją uczciwości i rzetelności, dał się podsłuchać ;/ http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kwiatkowski-kulczyk-nowe-tasmy-w-sprawie-prywatyzacji-ciech-s-a,588151.html
@kurczakos1 Ale które ustalenie budzą w tobie wątpliwość? Czy może od razu z góry zakładasz, że jak szef NIK znał Komorowskiego to raport został zafałszowany? Przecież to nie Kwiatkowski przeprowadzał samą kontrolę.
@Kempes: Kontrole można przeprowadzać na szereg sposobów. Nie trzeba fałszować, żeby mogła wyjść "lepiej", niż inna. Metodologia kontroli, interpretacja danych, jest mnóstwo czynności na których można "popracować". Przecież kontroli, których wyniki, były różne w zależności od organu, (tzn. jak bardzo jest mi z nim po drodze, czyt. np. kolega partyjny), który ją przeprowadzał można mnożyć w nieskończoność.

Reasumując, podtrzymuję swoje obawy o niezależność, w sprawie kogoś, kto działa tak, względnie wyraża
@kurczakos1: Czyli podważasz wynik kontroli NIK na podstawie wcześniejszych wypowiedzi Kwiatkowskiego, a nie na podstawie wyników samej kontroli. I w sumie to jest dla mnie OK. Sam w ten sposób podważam aktualnie urząd sprawowany przez pana Du*ę bo to człowiek z prawomocnym wyrokiem za kłamstwo więc kłamania można się po tym człowkieku i teraz spodziewać.

Czekam na merytoryczne podważenie wyników kontroli NIK w kancelarii prezydenta przez odpowiednie organa.
@Kempes: "Wypowiedzi"? To jest człowiek wprost zamieszany w bądź co bądź aferę podsłuchową. Przeczytaj pogrubiony tekst niżej.

Rozdawanie stanowisk, pieniędzy i urzędnicze kombinacje. I to wszystko w Najwyższej Izbie Kontroli - instytucji, która powinna stać na straży ładu w państwie! Taki obraz NIK wyłania się z nowych nagrań opublikowanych przez Telewizję Republika. Szef urzędu Krzysztof Kwiatkowski (44 l.) wręcz kpi z kierowanej przez siebie instytucji. Wtóruje mu była wicepremier. - Ale
@kurczakos1: Kwiatkowski błysną w prywatnej rozmowie świetnym poczuciem humoru w tej wypowiedzi. Po prostu zapomnieli pewnie tego dodać w artykule Wprost ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czy to jest wypowiedź żartobliwa, tak jak ja to sugeruję, czy też nie to już powinien się na ten temat wypowiedzieć sąd. Ale oczywiście nie może tego zrobić bo nagrania został wykonane nielegalnie.
Poza tym Wprost nie pokazał stenogramów rozmó tylko
@kurczakos1: NIestety. Gdyby podsłuch był legalny to można by było wyciągać konsekwencje. Ale takie nagrania mogą stać się legalnym dowodem, wystarczy tylko zmienić obowiązujące w Polsce prawa. Osobiście jednak wątpię żeby jakiejkolwiek opcji politycznej na tym zależało ( ͡º ͜ʖ͡º)