Wpis z mikrobloga

@swinkapl każdy pojazd musi mieć jednego kierowcę który jest ubezpieczony. Jeżeli mam w domu dwa samochody, to jeden jest na mnie, drugi na żonę. Teraz trick - większość ubezpieczalni pozwoli mi jeździć na moim ubezpieczeniu autem żony, ale autem które nie jest w ogóle ubezpieczone już nie. Załóżmy że nie masz żony, ale masz dwa auta - musisz wykupić polisę na oba auta.
Jak czytam to co tu piszecie to mi się aż uśmiech pojawia. Sam sprzedaje w PL ubezpieczenia i jest gigantyczne hur dur, że polisy poszły średnio z 300-400zl na 600-700zl,a Wy o takich cenach za OC piszecie w funtach ( ͡ ͜ʖ ͡)
@latajacy_sarkofag który rocznik auta? W Anglii starymi autami jeżdżą patusy, ciapaci, Polacy i Rumuni. Czyli wszyscy Ci, którzy stwarzają najwięcej zagrożenia na drodze. Dlatego też stawki ubezpieczenia za stary samochód są o wiele wyższe niż za nowe.
@latajacy_sarkofag: Jak wrócisz do PL to ubezpieczenie dla 'świeżego' kierowcy też Cię wyjdzie 2-3k zł jak nie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba było robić 7 lat temu, to byś teraz nie płakał.

Pomyliłeś się kumplu ja to nie z tych którzy gloryfikują UK, osobiście twierdze że to jedna z największych tragedii kraju mieć tak #!$%@?ą młodzież która #!$%@? się za srebniki zamiast zostać w kraju i
Pobierz
źródło: comment_SkoGFXfGvsEnQcgklqgUwNj3v4QuUr8B.jpg
Jest tez myk ze jak ustawisz swoj zawod jako agent ubezpieczeniowy to placisz troche mniej. Mi wyszlo dyche na miecha mniej
@latajacy_sarkofag: zmień postcode czyt. przeprowadź się gdzieś gdzie jest tanio i uwzględniaj to przy wybieraniu miejsca zamieszkania. Bo zaoszczędzone 50f na mieszkaniu może się odbić podwyżką ubezpieczenia o 60. Zmień prawko na angielskie (nawet 250 funtów oszczędności w skali roku), dopisz żonę, dziewczynę chłopaka czy współlokatora. Często ubezpieczenie na 2 osoby jest tańsze. Jesli masz zdolność kredytową to może szukaj ubezpieczenia płatnego z góry za cały rok. Niektóre firmy mają bardzo