Wpis z mikrobloga

#uk #ubezpieczenia

To jest jakas masakra! 250 funtow miesiecznie za ubezpieczenie auta. Auto to Kia Rio, podobno jedne z najtanszych do ubezpieczenia xD

I #!$%@? z tego ze mam ponad 25 lat jak prawko od miesiaca i zero doswiadczenia, #!$%@? wracam do Polski xD
  • 60
  • Odpowiedz
@greg_26: Nie dobijaj mnie proszę ;/

Znacie jakiś sposób aby ograniczyć koszta? Zaznaczam że skrzynka jest już założona tzn cena uwzględnia jazdę z tym dziadostwem.

Czy po prostu przygotować się na ostre ruchanie w dupę przez ubezpieczycieli ;/ ?
  • Odpowiedz
@latajacy_sarkofag: obawiam się, że to jedyna opcja. Dobijało mnie to jak jeszcze mieszkałem w Anglii - bo przecież zdałem prawko i nie mogłem w wieku 19 lat kupić auta bo nie wiem z czego bym je opłacił.

Skrzynka to jedyne co mi przychodzi do głowy. Znajomi kiedyś mieli sposób taki (mieszkałem w Londynie), że podawali adres jakiegoś #!$%@? poza Londynem, bo strefa tańsza itd, ale ja osobiście nigdy się na
  • Odpowiedz
@Pulton: Pomyliłeś się kumplu ja to nie z tych którzy gloryfikują UK, osobiście twierdze że to jedna z największych tragedii kraju mieć tak #!$%@?ą młodzież która #!$%@? się za srebniki zamiast zostać w kraju i walczyć o lepsze jutro xD

Po części można mnie nazwać hipokrytą bo przecież jeszcze tutaj siedzę ale planuję powrót w ciągu max roku, pomagam rodzicom a na siebie zarobie w Polsce, #!$%@? być kundlem Europy.
  • Odpowiedz
@latajacy_sarkofag: Przeprowadzka w "bezpieczniejsze" rejony to jedyny dorazny sposob obnizenia ubezpiecznia. Pamietaj ze OC+AC+NW bedzie dla ciebie tansze niz samo OC jezeli probujesz wziasc to ostatnie. Mozesz pokombinowac z wzieciem dodatkowego doswiadczonego kierowcy jako dodatkowy kierowca na polisie lub ze swoim zawodem - czasem wiecej niz jeden pasuje do tego co robisz (ale nie klam).
Nie jestes ruchany, ceny ubezpieczen sa bardzo uczciwe w UK (duzo uczciwsze niz w Polsce
  • Odpowiedz
#uk #ubezpieczenia


To jest jakas masakra! 250 funtow miesiecznie za ubezpieczenie auta. Auto to Kia Rio, podobno jedne z najtanszych do ubezpieczenia xD

I #!$%@? z tego ze mam ponad 25 lat jak prawko od miesiaca i zero doswiadczenia, #!$%@? wracam do Polski xD

@latajacy_sarkofag: nic nie zrobisz, ale po roku będzie duzo lepiej, u mniej z 1500 za pierwszy rok zrobiło sie 600 - ale
  • Odpowiedz
@latajacy_sarkofag
1. Sprawdzaj cenę na porównywarkach. Dla mnie najlepsza była confused.com
2. Wymień prawo jazdy na angielskie
3. Kombinuj w porównywarce z różnymi ustawieniami.
4. Miejsce zamieszkania. Nawet mieszkanie 100m dalej ma znaczenie. (porównaj sobie ceny np. z Bradford, Sheffield i jakiejś małej wioski w South Yorkshire np. Darfield)
  • Odpowiedz