Wpis z mikrobloga

Mireczki jak oceniacie pierwszy rysunek techniczny. Własnie zacząłem studia zaoczne na #agh i na pierwszych ćwiczeniach z Zapisu Konstrukcji dostaliśmy do domu zadanie z narysowaniem uszczelki (pewnie any sprawdzić nasze umiejetnosci) a szczerze przyznaje się bez bicia ze ostatni raz styczność z rysunkiem technicznym miałem w gimnazjum ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wspominajac o piśmie technicznym (ktore nie za dobrze mi idzie) podpowiedzcie co jest nie tak i nad czym popracować ʘʘ#agh #air #studbaza #studia #rysunek #rysunektechniczny #automatykairobotyka #technika #inzynieria #robotyka
Jok3r-136 - Mireczki jak oceniacie pierwszy rysunek techniczny. Własnie zacząłem stud...

źródło: comment_CO8jqKRlCnDTE3KiNB6tyD5VgAdcQWq2.jpg

Pobierz
  • 57
@Jok3r-136: Chemia spoko, kolosy łatwe, Feliks jest mega lajtowy masz raczej zaliczenie :), ja miałem ćwiczenia z Sujeckim to się czepiał, ale spoko. Kasprzyka nie znam, ale Marczuk jest mega spoko, tłumaczy zajebiście.
@Paranoid4ndroid: właśnie te grupy są do dupy wybraliśmy je w piewszy dzień nawet nie wiedząc z jakim wykładowcą mamy do czynienia a nie ukrywajmy profesor Kasprzyk to osoba w podeszłym wieku która czasem trudno zrozumieć lub usłyszeć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dlord: zobaczymy co to sie bedzie działo na najbliższych cwiczeniach ale nie powiem jak narazie Sujecki właśnie wydaje sie bardzo spoko jak i Machnik od technik wytwarzania taki trochę świr ʘʘ ale zobaczymy jak bedzie z zaliczeniami u niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dlord: No matematyka to podstawa ale juz kolejna osoba mnie ostrzega przed tymi dwoma przedmiotami nigdy dotąd z fizyki i matmy problemów nie miałem ale zobaczymy jak to będzie () semestr troche kosztuje więc na darmo pieniędzy wyrzucać nie chcę dlatego trzeba sie wziąść ostro do pracy we wlasnym zakresie i zdać ʘʘ
@einz: ,,Osoby, które miały rysunek techniczny przed autocadem używają mniej ruchów przy tworzeniu w programie, bo bardziej myślą nad tym, co rysują." <- słowa nauczyciela rysunku technicznego.
Rysunek techniczny jest przydatny, kiedy masz wielki format wydruku i małą rzecz do poprawienia i przynajmniej w teorii poprawia wyobraźnię przestrzenną. Jako przedmiot jest też dobrą metodą przesiewu.
@Erk700 #!$%@? starego dziadka, mające na celu racjonalizowanie archaizmu, a wyobraznie przestrzenna to może geometria wykreslna rozwija a nie rysunek uszczelki