Wpis z mikrobloga

Jak uwielbiam srajfona to za jedną rzecz wykopałbym z grobu Stiwiego, nakopał mu w ryło, napluł i znowu zakopał. JAK TO GÓWNO ŁADOWANE CAŁĄ NOC MOŻE SIĘ ROZŁADOWAĆ O 16? Ratujcie, jak to łolaboga poprawić...

#iphone #srajfon #apple #ios
  • 26
  • Odpowiedz
@ImReally: używam mesendżera i muzyki. W dodatku teraz jestem w pracy, to mało korzystałem z fona, głównie na 5 minut, jak wychodziłem na fajki, żeby muzykę odpalić...

@pifarek: telefon mający 3 kwartały już miałby mieć problemy z baterią? iPhone 6 jbc
  • Odpowiedz
używam mesendżera i muzyki. W dodatku teraz jestem w pracy, to mało korzystałem z fona, głównie na 5 minut, jak wychodziłem na fajki, żeby muzykę odpalić...


@rayuuu: No ale sprawdź w opcjach jaka aplikacja zjada ci najwięcej baterii. To, że czegoś nie uzywasz czynnie, nie znaczy, że nie zużywa ci baterii.
  • Odpowiedz
@rayuuu: wywal Facebooka z telefonu z messengerem. To najbardziej zerna aplikacja. Ewentualnie zablokuj sie dane sieci komórkowej zostaw tylko w tych naprawde potrzebnych aplikacjach.
  • Odpowiedz
No ale sprawdź w opcjach jaka aplikacja zjada ci najwięcej baterii. To, że czegoś nie uzywasz czynnie, nie znaczy, że nie zużywa ci baterii.


@ImReally: sprawdzę, jak podładuję :l

@skolfild: Facebooka mogę, ale z Messengerem nie ma opcji + musi być aktywny.
  • Odpowiedz
Messengerem nie ma opcji + musi być aktywny.


@rayuuu: No to może być problem z tą baterią. Czasem pomaga wywalenie Face'a i zainstalowanie ponownie. Ale czego oczekiwać od apki, która np. włącza mikrofon, żeby ci lepiej reklamy zaserwować...
  • Odpowiedz
@rayuuu: Gdzieś w menu jest opcja innego ekranu, nie pamietam gdzie zmienia się ten ekran. I na nim wyświetla się pozostała pojemność baterii.
  • Odpowiedz
@rayuuu: Tak to. No to wyglada ze wszystko OK. Dziwne trochę to, ze tyle ci Messenger uzywa, ale widocznie bardzo dużo piszesz. Może jeszcze duża jasność ekranu. Jak klikniesz na któraś apke w ustawieniach tej baterii w iOS, to zobaczysz ile była na ekranie, tj. w sumie ile jej używałeś.
  • Odpowiedz