Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: no ba :P czasem brakuje mi daszku co bym mógł pochylając głowę lekki cień zrobić kiedy blenda nie wyrabia (rano jade na wschód, wieczorem na zachód, non stop słońce prosto w ryj, męczy to), najgorzej to sygnalizacji na skrzyżowaniach nie widzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fotograf_warszawiak: ale ja nawet osobówką specjalnie nie przekraczam 100 bo nie mam potrzeby ani nawet chęci :P serio, prędkość specjalnie mnie nie jara :) a @Kick_Ass twierdził, o ile dobrze pamietam, do 130 byleby głowy do góry nie podnosić to nie ciągnie nawet ten daszek (chyba że coś przekręciłem)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kick_Ass: ty masz tą Sierrę Adv? długo? bo ja mam od maja, jedżdżę głównie w nim, zwykle szybka lub szybka do góry i gogle i uwaga... z OBU stron wyrobił mi się gwint trzymający szybkę, więc śruba wypada i szybka wypada. Miałeś taką akcję? Myślę żeby na gwarancję oddać bo to jakieś jaja.
@Kick_Ass: O, śrubka w daszku też mi się poluzowała. Dobra dzięki za info. Kumpel ma taki kask od 2 lat i też nie ma takiego problemu jak ja więc może jakiś trefny mi się udało kupić :/