Wpis z mikrobloga

Panowie nie orienujecie sie jakie w tej grze istnieja kontry na Anke, Yasuo i Ryze?
I to stricte kontry na silverowe rankedy. Normalnie lubie mobilnych bursterow/assasynow, jakies LeBlanc Ahri itd.
Moze ja jestem jakas mierna LeBlanc, ale ni #!$%@? nie potrafie uniknac stuna point clik...

Problemem jest to ze musze ograc swoja linie, koniecznie wygrac bota jakims kretynom i nie dac roamowac midowi, bo jeden roam konczy gre. I potrzebuje do tego cos co nie da sie spushowac tak latwo jak LeBlanc, ktora zostanie spushowana pod turret.

#leagueoflegends
  • 16
@NexciaK: Na Ankę zawsze będzie dobra postać z większym rangem np. Malzahar. Na Yasuo właśnie Anka jest OP kontrą :-)
Nie dziw się, że jak grasz Ahri czy LB to Anka Cię ciśnie bo to są postacie, które muszą do niej podejść (chociaż LB W z tym pingiem to trzeba mieć koreańskie palce).
Na Ryza też bym brał jakąś Syndrę, Malzahara.
@januszowiebiznesu: A sydnra nie zostanie za mocno spushowana przez yasuo/anke? Bo oni praktycznie nie wykorzystuja za duzo zasobow, a moge latwo przepchnac i zroamowac na bota.
A niestety sa to 2 pewne kille jak enemy mid zejdzie. Dlatego tez odpadla irelka pod merce i hexdrinkera i kassadin.
@NexciaK
Na anke i ryze starczy mocny poke
Przyda sie tez umiejetnosc odflashowania od ulta annie ale jak jestes w silverze raczej tego nie zrobisz
Na yasuo bierzesz exhausta i nie dajesz sie spushowac
Mozesz tez wziac irelie i go all inowac od 3 lvla ale bez exhausta moze byc ciezko
@NexciaK: na low elo jak silver annie dobrze dziala, zawsze mzoesz grac heimerem to nikt cie nie #!$%@? i robisz game pressure straszne, lux jest dobra, bo nawet jak twoj team jest gownem to rzucasz klatki i tarcze, mozesz oneshotowac ich carry, diana tez mozesz wygrac gre solo, kayle jakos moze zadzialac, malzahar tez wyglada niezle kilka tych championow jest ;D ale bez umiejetnosci gry championem nie wygrasz i to nie
@Haraj: Odflashowanie od ulta - jest do zrobienia. Ale jest tu problem ktory mam na LB. Jej Q jest skillem ktorego nie unikne. Irelia bez exhausta na 3cim LVLu tez bez szans, ona ma swoj moment po 3force i tabi ninja/mercach.

@arcziqu: To ze to nie champion wygrywa, to jasne, ale skoro najwiekszy atut moich ulubionych postaci(mobilnosc) sie nie przydaje to szukam innych rozwiazan ;p No i sprawa wyglada tak