Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Jakiś czas temu obiecałem ze opisze #tesla od tej złej strony.
Jak wiadomo tesla jest robiona w USA a tam nie za bardzo przykładają sie do jakości.


Zacznijmy od zewnątrz
- spasowanie elementów maski oraz drzwi, to jest istna masakra
- często i gęsto gdy klapka od ładowania jest mokra, nie chce sie otwierać! I trzeba troszkę z tym powalczyć
- światło stopu na szybie - padają diody, i nie wyglada to zbyt ciekawie
- klamki, standardowo, padają silniczki, ale czy często nie mam pojęcia. U mnie juz jeden dziwnie brzęczy. W klamkach pada także oświetlenie.
Wnętrze
- fotele skórzane- nie polecam przy zakupie wybierać takiego rozwiązania, strasznie wyglądają juz w rocznym aucie. Skóra sie rozciąga i dziwnie sie układa
- pękająca tapicerka przy krawędzi drzwi - auto swoje wazy, a jednocześnie pracuje podczas jazdy. To powoduje ze pękają obicia dachowe
- zle spasowane słupki, można z tym samemu powalczyć... o ile ktoś ma czas i ochotę.
- skrzypiący pedał hamulca - jakiś czpien sie wyrabia, mała usterka która jest naprawiana w serwisie.
- uszczelki w drzwiach, to jest moja udręka podczas mycia auta, w pewnych miejscach muszę uważać z myjka ciśnieniową, aby nie zalać wnętrza.

Oprogramowanie
- tutaj nie wiem jak wyglada sytuacja w innych modelach, ale ... Navi to pomyłka i do dzisiaj nie wiem czy pokazuje najszybsza trasę, czy trase na ktorej stoją dziwki. Ogólnie często należy resetować! Ale to tylko mowię o moim aucie.

- ładowanie na SC! Czasem trzeba podłączyć sie dwa razy aby pokazało dobry czas ładowania, bo 2h to za długo aby naładować na full

To chyba wszystko, jak sobie cos przypomnę, postaram sie uaktualnić listę...

Kilka zdjeć w komentach wstawię ( ͡ ͜ʖ ͡)

#norwegia #zagranico #emigracja #samochodyelektryczne #motoryzacja
localgoodness - #uberoslo 
Jakiś czas temu obiecałem ze opisze #tesla od tej złej str...

źródło: comment_9dhvSJ1lSvDWYItUn9bcXxDtQy0TcayM.jpg

Pobierz
  • 39