Wpis z mikrobloga

@DonAmigo: Serio, uwazam akurat sima w zegarkach za totalnie zbedne. Przez 2 miesiace uzytkowania nie przypominam sobie sytuacji, zebym pomyslal, ze by sie slot przydal. Telefon czerpie siec z wifi, a jak nie ma wifi, to z Twojego telefonu, ktory (dane lub wifi), robi to totalnie bezobslugowo i niezauwazanie. Jak ktos do Ciebie dzwoni, to mozesz odebrac/odrzucic polaczenie, smsy Ci sie wyswietlaja, siec zawsze dziala ;) Smartłocz IMO sluzy glownie
  • Odpowiedz
@sorek robiłem to rok lub dwa lata temu ;)
Samsung gear 1 generacji miał fabrycznie zainstalowanego androida, ale z fabryczną nakładką bardzo ograniczającą funkcje systemu.
Istniała możliwość instalacji czystego androida 4.4 i pełne korzystanie z jego funkcji. Aplikacje działały normalnie, pewnie nawet GTA:SA by zadziałało, jednak pamięć zegarka była ograniczona i nie mieściły się pliki gry.
  • Odpowiedz
@josedra52: nie mam kija w dupie, po prostu są obleśne i już. Trochę wioska coś takiego nosić. Jeszcze te motoroli ujdą ale tylko dlatego że udają prawdziwe zegarki...
  • Odpowiedz
@sorek: pytanie tylko ile fps uciaga i w jakiej rozdzielczości?
Bo komp z 2002 za 1600zl i to chyba wliczając monitor uciagal ok 120fps w 1024x768
  • Odpowiedz
@Sarpens: przekręciłeś sens moich słów. Nie chodziło że nowsza technologia jest zła. Tylko to tak jakby ktoś wolał jeździć stuningowaną fabią zamiast stylowego mercedesa
  • Odpowiedz
Tylko to tak jakby ktoś wolał jeździć stuningowaną fabią zamiast stylowego mercedesa


@Liuxus: No i co mi do tego? Żyje się życiem innych tylko wtedy jeżeli to własne jest mało ciekawe. Kiedyś zapewne ktoś miał taki sam ból d--y jak zegarki z kieszonkowych przechodziły na naręczne i co? I dzisiaj już praktycznie nikt nie nosi zegarka w kieszeni na łańcuszku.
  • Odpowiedz
@Sarpens: Ja uważam jednak, że warto uświadamiać ludzi co jest ładne i dobre. Nie chciałbym żeby wszędzie grało disco polo a w telewizji leciały tylko trudne sprawy, nianie, W11 itp tylko dlatego, że nic mi do tego... Uważam też, że zamiast stawiać lwy z gipsu przed chałupą, dobrze jest zatrudnić architekta i zapytać czy to dobry pomysł a kupując garnitur też dobrze, żeby był dopasowany do sylwetki a niekoniecznie drogi.
  • Odpowiedz