Wpis z mikrobloga

@DonAmigo: przy Always-On 2-3dni ciągłego używania, bez tego jakieś 4 dni. Ja osobiście zakładam tylko jak wychodzę z domu, czyli spokojnie ładuję raz na tydzień z AlwaysOn. Nie ma karty sim.
  • Odpowiedz
@Pawloo: @DonAmigo: Ja rowniez moto 360 v2 ;) Genialny zegarek, serio. Ja akurat uzywam go non stop, wlasciwie zdejmuje z reki tylko na ladowanie, ktore trwa mniej niz godzine. Jednak z czasem pracy na baterii to Cie troche ponioslo ;) Realnie maks 1.5 dnia normalnego uzytkowania. Na drugim zdjeciu widac, ze nie jest polaczony z telefonem, wiec to nie smartwatch w tym przypadku, a cyfrowy zegarek u Ciebie,
sbd - @Pawloo: @DonAmigo: Ja rowniez moto 360 v2 ;) Genialny zegarek, serio. Ja akura...

źródło: comment_80cszxqNNbHXRv8X2mAV0QyjuPmVzmGb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sbd: @DonAmigo: Owszem, Always On może przesadziłem i realnie jest to 2 dni, aczkolwiek bez tego spokojnie trzyma mi 4 dni :) Akutalnie w moim LG V10 padł Bluetooth i WiFi więc jestem zmuszony korzystać niego jako normalny zegarek - ale nawet w takiej funkcji spisuje się i wygląda świetnie. Przyciąga spojrzenia ludzi, co da się czasem zauważyć :)
  • Odpowiedz