Wpis z mikrobloga

Jestem tak strasznie zażenowany zachowaniem ludzi na wykopie w związku z #czarnyprotest że robi mi się autentycznie wstyd że mam tu konto od tylu lat i staram się organizować różne akcje pod egidą tego serwisu.
Może zabrzmi to pusto, ale kiedyś naprawdę było tu o wiele lepiej. A przynajmniej nie było tylu trolli, karaczanów, i opłacanych kont. Wiem że żadnego z was gnojki którzy trollujecie nie ruszą te słowa bo do tego trzeba mieć odrobinę intelektu, ale jesteście rakiem tego serwisu.
#oswiadczenie #4konserwy #neuropa #wykop
b.....u - Jestem tak strasznie zażenowany zachowaniem ludzi na wykopie w związku z #c...

źródło: comment_SC2PrTe9L9qut7BpPK237ynMzchGJ8Ie.jpg

Pobierz
  • 43
@blubi_su: Ja się wkurzyłem o wyskakujący baner którego zamknąć się nie da. Uważasz, że Wykop ma być miejscem do szerzenia ideologii administracji? Znalezisko? Ok. Znalezisko sponsorowane? Ok. Ale jeszcze wypieprzać baner bez możliwości zamknięcia? To co? Jutro baner na całe okno z okazji zjazdu cyklistów?
To jest prywatny portal, prywatnych ludzi. Mają prawo wprowadzać tu co chcą, cenzurę, własne opinie itd. Deal with it.


@blubi_su: Oczywiście, jednak blokowanie tagu #polityka i jednoczesne promowanie #czarnegoprotestu to hipokryzja i stronniczość. W dobrym tonie byłoby zachowanie neutralności w tej sprawie zamiast agitowania za jedną z opcji.

"stronniczość", bo protestują przeciwko szkodliwej ustawie forsowanej przez ekstremistów.


@ghostface: Oczywiście i mówię to jako przeciwnik zaostrzania przepisów.
szerzenia ideologii administracji?


@defoxe: opisz proszę tę ideologię. Ponoć ateizm to nie religia, bo wiarą nie może być brak wiary. To jak nie popieranie zmian, protestowanie przeciwko wprowadzaniu zmian to ideologia? Ideologia nie popierania ideologii?
niech będzie, ja taką "stronniczość" popieram. Dobrze wiedzieć, że administracja przeciwstawia się złu jakie próbuje wprowadzić grupa fundamentalistów.


@ghostface: Więc również jesteś hipokrytą i o jakiej grupie fundamentalistów mówisz?
opisz proszę tę ideologię. Ponoć ateizm to nie religia, bo wiarą nie może być brak wiary.


@Naxster: Wiara... Ideologia... Mają jakieś przekonania i je forsują przez nachalny spam.
Nie chodzi też o to czy ideologia jest słuszna, czy nie jest.
Co innego jeśli idea wypłynęłaby od społeczności. Wypłynęła?
Wielokrotnie społeczność chciała czegoś i co? I się nie dało.
Tu? Ni z tego ni z owego jest.
Znaleziska (bez opcji zakopu), znaleziska