Wpis z mikrobloga

Jestem tak strasznie zażenowany zachowaniem ludzi na wykopie w związku z #czarnyprotest że robi mi się autentycznie wstyd że mam tu konto od tylu lat i staram się organizować różne akcje pod egidą tego serwisu.
Może zabrzmi to pusto, ale kiedyś naprawdę było tu o wiele lepiej. A przynajmniej nie było tylu trolli, karaczanów, i opłacanych kont. Wiem że żadnego z was gnojki którzy trollujecie nie ruszą te słowa bo do tego trzeba mieć odrobinę intelektu, ale jesteście rakiem tego serwisu.
#oswiadczenie #4konserwy #neuropa #wykop
Pobierz b.....u - Jestem tak strasznie zażenowany zachowaniem ludzi na wykopie w związku z #c...
źródło: comment_SC2PrTe9L9qut7BpPK237ynMzchGJ8Ie.jpg
  • 43
Celuje głównie w nisko wykształcony plebs i ludzi z nizin społecznych.


@blubi_su: Nie chce cię martwić ale wykształcenie już od dłuższego czasu w tym kraju jest gówno warte, każdy może mieć mgr'a. Jak to ująłeś "plebs" jest głównym targetem wszystkich partii, bo to oni stanowią większość społeczeństwa i to pod nich robione są te wszystkie cyrki.

Aborcyjne przedstawienie też zrobione pod "plebs", to prosta sprawa w którą może zaangażować się każdy
@ghostface: To społeczeństwo zgłosiło ten projekt ustawy to ich demokratyczne prawo, przepuścił ją demokratycznie wybrany rząd. Tak funkcjonuje ten ustrój.

Wykop ma duży wpływ na sporą część społeczeństwa. Co byłoby gdyby Wykop promował opcje polityczną która tobie nie odpowiada? Sam byś aktywnie protestował i to jest właśnie twoja hipokryzja. Stronniczość jest spoko ale tylko wtedy gdy jest zgodna z moją opinią. Słabe.
Co byłoby gdyby Wykop promował opcje polityczną która tobie nie odpowiada? Sam byś aktywnie protestował i to jest właśnie twoja hipokryzja.


@GoombaPL: hipokryzję to sobie uroiłeś. Zabraniam komuś protestować? Nie. Właściciele wykopu mają prawo mieć swoje poglądy i mają prawo o nich mówić. Gdyby promowali coś co by mi nie odpowiadało to pewnie bym ich krytykował i z nimi polemizował, ale na pewno bym nie płakał i nie tworzył gównowpisów, że
@defoxe: ćwiczysz przemowy Szydło? Twój post nie ma treści. To jest to ideologia czy nie jest?
No nie jest.
Jedynie jest żal, że zrobiono coś o co userzy nie prosili, a nie zrobiono tego o co prosili. To o jakim forsowaniu ideologii ty mówisz?
Właściciel portalu na własnym portalu ogłosił poparcie dla protestu... uuuu jakie forsowanie poglądów! Tylko jakich? Że Pis robi #!$%@? bez powodu? Takie przekonania cię bolą?
Jestem tak strasznie zażenowany zachowaniem ludzi na wykopie w związku z #czarnyprotest że robi mi się autentycznie wstyd że mam tu konto od tylu lat i staram się organizować różne akcje pod egidą tego serwisu.


@blubi_su: Zawsze możesz skorzystać ze swojej rady, którą dałeś jakiemuś mirkowi i usunąć konto.
Sprawa jest wazna, ale dotyczy tylko glupich rozowych, wiec kogo to obchodzi.


@Shanny: To co piszesz jest tak cholernie smutne że się płakać chce. No serio. Ja rozumiem że troll, gnojek, nastolatek czy tam inny prawiczek z piwnicy. Ale tu się zdarzają dorośli ludzie którzy sobie robią publicznie jaja z tak ważnego problemu. Robią sobie heheszki z tego że pewna grupa ludzi chce na siłę nakazywać kobietom co jest dla nich
@ghostface: stronniczość to jest, fakt, że wyjątkowo zgodna z moimi poglądami. I super, ale najlepiej, jakby administracja Wykopu nie angażowała się w takie inicjatywy ani z lewa, ani z prawa.

Fanatycy chcący zniszczenia obecnego kompromisu aborcyjnego i tak są orani w dyskusjach aż miło.