Wpis z mikrobloga

#pracalicencjacka #licencjat #studbaza #propagandawinternecie

Wracając do mojego wpisu sprzed tygodnia, chciałbym zawołać zainteresowanych przeczytaniem mojej pracy licencjackiej, którą obroniłem w zeszłą środę(obrona i praca na 5, ocena z całego toku studiów 4,5). Praca dotyczyła szeroko pojętej propagandy w internecie. Literatury poświęconej temu zagadnieniu nie ma zbyt dużo(prawie w ogóle jej nie ma), dlatego musiałem opierać się na istniejących definicjach, które skupiają się głównie na sianiu propagandy w filmie, książkach, telewizji i radio oraz wykładach mojego promotora. Opisałem wykopową #aferabanhammera (nie wiem czy dość obiektywnie i dokładnie, ale starałem się wiernie odwzorować jej przebieg, aby wytłumaczyć promotorowi i drugiemu recenzentowi o co w niej w chodziło). 3 rozdział to wojna informacyjna w Rosji i techniki, którymi się obecnie posługują rosyjskie trolle i nie tylko oni :)

Wołam zainteresowanych: @Meles_Meneles: @Maldibon: @zone3: @Namarin: @bzykacz: @4554: @zespol_niebieskich_pieluszek @Pan_Mirek: @YoSoyTom: @JTR95: @itkaaa94: @Drzemka_w_cieniu_drzew @gibpotatoe @motorniczy: @Rascus

Plik do pobrania TUTAJ

Dajcie znać po lekturze, czy jest to coś warte. Będę wdzięczny za każdą opinię(nawet te niepochlebne) ;)).
  • 13
  • Odpowiedz
Taka anegdotka - Pisałem w październiku/listopadzie do administracji, gdyż chciałem zadać kilka pytań odnośnie afery(ilość banów, jak często pojawiają się multikonta osób powiązanych z nią etc.) Banhammera - jednak nie dostałem żadnej odpowiedzi ;).
  • Odpowiedz
@Maliszak niestety ale administracja/właściciel mają również swoje poglądy które nie są bez znaczenia dla tego serwisu. Wziąłeś się za trudny ale bardzo ciekawy temat, ciekawe czy wykopki wykopią wyniki Twoich badań :)
  • Odpowiedz
@Meles_Meneles: Kocham oporowo, ale zaraz po obronie zrobiłem formata i zapomniałem zgrać te końcowe wersje(na UW musiałem tylko jeden egzemplarz wydrukować i to nawet nie dla recenzentów, ale tylko do archiwum i pendrive z końcową wersją zgubiłem zaraz po melanżu) :>. Ale treścią bardzo się nie różni, głównie chodzi o te błędy językowe.
  • Odpowiedz