Wpis z mikrobloga

@Grizwold ta ze zdjęcia to jest akurat 3 metrowa pcv do wentylacji. Myślałam żeby kupić im taka żółta do kanalizy fi200 tylko jeszcze nie mam pomysłu gdzie ja włożyć.
Ta jest spoko - składa się w mały rozmiary i można schować. Polecam
@g4rin zależy co rozumiesz przez smród. Normalnie mają swój zapach - dają piżmem ale nie jakoś supermocno, trochę słodkawo. Najbardziej przypomina to lekko mokre skarpety albo niedosuszone ubrania. Ale to też nie do końca to. nie czuć ich jakoś mega mocno.
Chociaż to też jest cechą osobniczna, bo jedna z moich dziewczyn pachnie trochę jointami, druga jak właśnie skarpety, 3 zapachu nie umiem określić - maść linomag? Dużo bardziej czuć jak fretka
@Zkropkao_Na dziękuję za tak pełny opis, a zapytałem bo aktualnie mam dwa koty, a myśleliśmy jeszcze o fretce, niestety ich swoisty zapach mnie osobiście nie przypasował. Przez swoją niewiedzę nazwałem to smrodem (nie chciałem urazić przy tym żadnej fretki), myślałem że może to kwestia właścicieli i tego czym jest zwierzak karmiony.
Niemniej, raz jeszcze dziękuję! :)
@g4rin a no i jeszcze - panowie fretki wonnieja bardziej. Może akurat była w rui i to jeszcze karmiona suchym:) to jest cococombo. Ale jak zapach nie przypasował to bez sensu brać. Fretki są urocze ale bardzo specyficzne ;)