Wpis z mikrobloga

@arcziqu: Nie widzieliśmy od miesiąca + ciężko zrobić jakiś power ranking jak drużyny przez 7 miesięcy grają tylko w swoim regionie. Z międzynarodowych turniejów w tym roku to chyba tylko IEM w marcu. A uwierz mi, że od marca dużo się zmieniło (nowe patche, bohaterowie, rotacje w drużynach). Możesz obstawiać Koreańczyków i Chińczyków, ale ci drudzy w tamtym roku dali dupy, może teraz będzie lepiej
Lepiej obstawiać CSa ;)
  • Odpowiedz
@Nervarien: @arcziqu: no fakt na MSI dobrze grali, ale wtedy G2 sobie odpuściło, a jeśli chodzi o regularny split to CLG radziło sobie raczej średnio w NA kiedy G2 zdominowało EU. Jeśli chodzi o jakieś niespodzianki to myślę, że można grać przeciwko TSM i H2K
  • Odpowiedz
@arcziqu: chodzi mi o to, że się mogą spalić nie śledziłem wcześniej pro sceny szczególnie, ale w poprzednich latach chyba też tak było, że przed turniejem liczono na NA i EU, a turniej to weryfikował. Ja na razie nic nie obstawiam poczekam na drugą kolejke
  • Odpowiedz
@arcziqu: no fakt G2 słabo wyglądało. Ciekawe czy po prostu są słabi czy akurat trochę pechowe i błędne decyzje zostały podjęte. Ten jhin na adc łatwy do wyłapania bez żadnego dasha ani defensywnego spella, a widać było że chcieli napompować topa i wydaje mi się, że z tego te problemy z teleportami. Dodatkowo jhin nie ma pushu, a CLG ładnie rotowało i szybko zaorało dzięki caitlyn. Co do twojego tripla
  • Odpowiedz