Wpis z mikrobloga

Mirki ale jaja. Facebook zablokował mi konto (pewnie ktoś #!$%@?ł) za to, że nie miałem prawdziwego imienia i nazwiska. Teraz żeby odblokować konto muszę im przesłać skan dowodu osobistego xD no chyba #!$%@?ło, że będę skan dowodu przesyłał. Jest tu jakiś dobry kumpel lub kumpela którzy bawią się #grafika i pomogą mi aby przeszło takie jak chce? :) Z góry dzięki za tumulca w komentarzach :D
#facebook #photoshop #seriousbusiness
  • 17
@sorasill: przecież nie użyje tego do jakiś poważnych spraw, też średnio widzę że facebook leci potwierdzić kawałek jpeg na policji. Na priv mogę potwierdzić, że tylko o to chodzi.
@rtgn: nieważne, nie ma znaczenia do czego ty tego użyjesz, za pieczątkę na legitymacje też można wyłapać dwójkę, a przecież to nie jest poważna sprawa, zaświadczenie o bierzmowaniu, czekaj drukuje oh wait to też dokument.
@sorasill: to nie chodzi o problem z prawdziwymi danymi, po prostu od zawsze tak miałem kiedy fb było nowością i nigdy tego nie zmieniłem. Chodzi o to, że wysyłanie skanu dowodu na portal społecznościowy jest dla mnie poronionym pomysłem i o to chodzi. Jest natomiast nadzieja:

oficjalne dokumenty potwierdzające zmianę imienia i nazwiska,

dokument tożsamości plemiennej lub karta statusu,

karta ubezpieczenia osoby lub pojazdu,

a może by sobie tak jakieś plemie
@Yahudi: @sorasill:

Weź swój dowód tożsamości i zakryj wszystkie informacje poufne (np. numer dokumentu)

A jakby tak zrobić zdjęcie dowodu i zmienić tylko imie i nazwisko? Jak widać nie ważne co to jest tylko chodzi im o te dane, a wolałbym żeby pozostało tak jak jest. Któryś z kolegów podjąłby się takiej pomocy? :)
@rtgn: Rozumiem, że w moim przypadku, gdzie moje konto zostało zawieszone doi czasu dostarczenia skanu dokumentu (jakieś półtora roku temu), gdybym teraz wysłał, o co proszą, to może okazać się, że moje konto nie istnieje.
Zaczynam się martwić...ach te tysiące zdjęć, wpisów i ogólnie życiorys może być wykasowany z serwerów fb?