Wpis z mikrobloga

@AgniechaWykopuje: Firmy, które mogę polecić (bo mam z nich staniki) to: alles, nipplex, dama kier (chociaż tego będę musiała się pozbyć, bo niestety "wyrosłam" z niego), Konrad, panache, freya.
Jeśli chodzi o sam zakup stanika to ja osobiście kupuję w sklepach z bielizną, nie są to sieciówki, jeden z nich to po prostu "salon doboru bielizny" inny... nawet nie wiem, czy ma jakąkolwiek nazwę. Ale babki, które tam sprzedają są
  • Odpowiedz
@Gothagami: Bo ja właśnie nie zwracałam wcześniej większej uwagi na jakieś ,,zwykłe'' salony z bielizną, ale znów w tych sieciowych jest nieduży wybór staników z małym obwodem. Trumpha już dawno skreśliłam, nigdy nic tam dla siebie nie znalazłam, lepiej jest w Intimissimi. Zakupy najczęściej robię w Krakowie więc powinnen znaleźć się jakiś dobry sklep :)
  • Odpowiedz
@Gothagami: Tego konkretnego nie czytałem, ale widziałem artykułów w tym temacie wiele - generalnie pod każdym prędzej czy później pojawia się jakaś dziewczyna, która pisze to samo co ty - że 90% kobiet ma po prostu staniki źle dobrane :D

A, i jeszcze do jednego twojego zdania się odniosę, bo jak na moje to nie masz tu racji:

Poza tym artykuł sam siebie podważa mówiąc, że karmienie piersią nie wpływa
  • Odpowiedz
ważna rzecz to też fakt, że dobry stanik nie kosztuje 100 zł tylko 300-400 (:


@chilling: Nieprawda. Około (albo nawet do) 200 zł można znaleźć dobrze uszyty stanik i z dobrych materiałów, 300/400 to już dużo i podejrzewam, że to podbijanie ceny marką.
  • Odpowiedz
Wreszcie ktoś mądrze pisze! Ile to już razy musiałam to ludziom tłumaczyć! "Matko, przecież F to taki ogromny biust, a u Ciebie tego nie widać!" - To standardowy rozmiar i gdyby kobiety miały dobrze dobrane biustonosze, to zapewne E/F byłby często spotykamy. I potem to zdziwienie kiedy koleżanki mają wielkością podobne biusty, a noszą B lub C, kupione w tesco czy innym lidlu. W wieku 15 lat mama zabrała mnie do sklepu
  • Odpowiedz