Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gothagami: dzięki! Ja właśnie jestem po niedawnym mierzeniu (i małej zjebce) i kupiłam od razu dwa nowe staniki, stare powyrzucałam. Teraz biust się dużo lepiej prezentuje nawet po zdjęciu stanika, bo nie był gnieciony pół dnia. Osobiście mogę polecić też nasz rodzimy Corin, na Freyę patrzyłam, ale cebula ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A wcześniej? Heh szkoda gadać 80C luźne w mostku, wiecznie odstający brzeg od cyca i
@StaryZdzich: Też miewałam coś takiego po całym dniu noszenia niektórych staników. Polecam dokupienie przedłużki, ja w taki sposób pozbyłam się problemu :) niektóre staniki są mocno przylegające i niestety nasza skóra jest na to zbyt delikatna, dopnij przedłużkę, dodatkowe 3 haftki mogą zdziałać cuda! :) jeśli problem nie zniknie to się wtedy odezwij pomyślimy nad innym rozwiązaniem! :D
Poza tym artykuł sam siebie podważa mówiąc, że karmienie piersią nie wpływa na jędrność biustu, ale to ile razy jesteśmy w ciąży już ma wpływ. No to jak, ciąża wpływa, czy nie wpływa na kondycje naszych małych (lub niekoniecznie) przyjaciół?


@Gothagami: To nie widzisz, że ciążą to nie jest to samo co karmienie piersią? Karmienie piersią nie wpływa na jędrność, ale ilość ciąż tak. Gdzie widzisz tutaj sprzeczność?

I jak w
@JakisTakiNick: Nie wdawałam się w szczegóły dotyczące ciąży i karmienia piersią, bo chodzi o sam tego, że zakuło mnie to, że w ogóle wspomnieli o tym w artykule :)

Potwierdziłam bzdurność tych badań, jeśli chcesz to bardzo proszę: staniki podtrzymują piersi, natomiast skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna, co sprawia, że przy większych rozmiarach ona się rozciąga. Jeśli nie noszenie staników jest takie dobre dla kształtnych piersi to proszę spojrzeć
@Gothagami:
Interesuje mnie jedna rzecz. Kobieta wchodzi to takiego sklepu w którym kosultuje się z brafitterką (nowe słowo dla mnie). Jak wygląda jej pomoc? Czy ogranicza się tylko do podawania kolejnych rozmiarów i potem pomocy w reegulacji? Wogole jak wy kobiety podchodzicie do kwestii nagości w takich sytuacjach? Mam na myśli kobieta vs taka brafitterk, że niby na lajcie można pokazać piersi ona ogląda i ewentualnie coś sugeruje czy kontakt ogranicza
@Anderson_: Brafitterka każe rozebrać się do stanika :) patrzy jak piersi leżą i przynosi odpowiednie staniki. Brafitterki zawsze pytają klientki, czy nie mają nic przeciwko temu, żeby te patrzyły. Ja osobiście się nie wstydzę. Wyglądam jak wyglądam, miło, że ktoś jest w stanie spojrzeć obiektywnym okiem i coś doradzić :) Czasami brafitterki pokazują/pomagają wygarnąć piersi żeby klientka wiedziała jak robić to poprawnie, ale to tyle :)

Samo podchodzenie do nagości... hmpf,
Jeśli obsługuje brafitterka to znaczy, że to jest dobry sklep z bielizną,


@Gothagami: polemizowałabym. W jednym z krakowskim sklepów chciano mi wcisnąć stanik sportowy z obwodem 60, w którym owszem, zapięłabym się, ale mowy o jakimkolwiek sporcie nie było. Traf chciał, że znam się na tym, więc kupiłam 65, który powinnam, a nie co "doradzono". Dzięki temu mogę oddychać podczas wysiłku. Niestety nie wszędzie, gdzie widnieje napis "braffiting" są osoby, które
@kasiknocheinmal: Racja, zgodzę się, dlatego właśnie pisałam o tym, że najpierw trzeba się zorientować w temacie i spojrzeć ile cm można sobie zaniżyć obwód, ja sobie zaniżam dobre 10cm.
Z firm, które wymieniłaś to nie znałam dosłownie jednej, reszta jest mi znana, ale nie ze wszystkich mam staniki :)
z Curvy Kate mi się teraz marzył i z Frey'i longline :)
@Gothagami: na mnie tylko polskie leżą, brytyjczyki mają za szerokie fiszbiny, więc od paru lat tylko Ewa Michalak i Comexim. Na początku ostanikowania nosiłam jeszcze Panache i Keia Pink, teraz nie ma opcji. A szkoda, bo Freya śliczna i nie pogardziłabym, Curvy Kate dla mnie estetycznie paskudne, ale za to bardzo ładnie kształtują.
To polećmy koleżance, która wcześniej pytała, jeszcze hmmm... Pour Moi, podobno fajna ostatnio jest Nessa, Agio daje radę,
@kasiknocheinmal: Ja właśnie potrzebuję takie z dosyć szerokimi fiszbinami i dosyć mocno zbierające, bo w stanikach czasami tracą swój urok :) więc stanik musi mieć naprawdę ładny kształt, bo one same w sobie ten kształt trzymają :)
Jeśli o Effuniaki chodzi to jeszcze nie znalazłam tam takiego, co by mi się wybitnie podobał, no ale są gusta i guściki
@Gothagami: z nowych modeli prawie żaden Effuniak mi się nie podoba ;) Ale to jak z Curvy Kate, estetycznie średnio, ale podtrzymanie i efekt bardzo fajne. Przed 7 laty bardziej mi się podobały, a teraz razem z Comeximami to jedyne, co mogę nosić.