Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zielona_rozowa: Perfekcyjne Dopasowanie, Biustol, Alles, Brafit Studio, RoyalBra, Stanikowe Trendy, Boskie Biusty, Bra-shop. Myślę, że nazw ulic nie potrzebujesz :) ale jakby co to przy niektórych orientuję się gdzie one się znajdują :)
@paulinaas: Był taki Pan z Łodzi, który ze swojego zawodu uczynił oglądanie i dotykanie piersi w wieku 16 - 50+ lat. I nie był lekarzem. Takie trochę zazdro, nieźle z tego żył. Takie skojarzenie z do twojego przykładu pana który dobiera paniom biustonosze.
@zielona_rozowa: 80D, to podejrzewam, że 70F/75E będzie leżało dużo lepiej, może nawet w 65G wejdziesz :) Polecam zajrzeć, szczególnie do Allesa :) Royal Bra i Brafit Studio, niestety nie orientuję się jak wygląda sprawa z cenami :)
@Gothagami: Gdy słyszę, że karmienie nie zmienia biustu, uśmiecham się pod nosem. Wystarczy, że dziecko będzie karmione tylko z jednej piersi ( a niestety często takie ma upodobanie) i po karmieniu pojawia sie większa asymetria piersi. Każda kobieta ma asymetrię, trzeba tylko zadbać o to, żeby po karmieniu nie była ona większa. Co do Triumfa, muszę zmartwić wyznawczynie tego sklepu - nasz "triumf" nie jest niemiecki, to marna podróbka, szyta na
@prawo: Nie odniosę się do niczego, bo Twój różowy pasek ma absolutną rację, napisałam coś podobnego, w którymś komentarzu :) trzeba pamiętać o różnicy między firmami, o różnicy między materiałami, o różnicy między fasonami staników :)
Sama hejtuję Triumph, bo sklep dla takich jak ja jest beznadziejny :) ciężko cokolwiek tam wybrać. Tabele internetowe i kalkulatory z reguły nie biorą pod uwagę naszej anatomii, tego ile mamy tłuszczyku i jaką mamy
@StaryZdzich:

Chociaż muszę przyznać, że czuję się lekko oszukana bo mam odciśnięte linie na klatce piersiowej i bokach, ale luźniejsze 80 były za luźne i rękę dało się wsadzić. Niewymiarowa jestem jakaś czy coś?


To normalne, takie ślady powinny zniknąć po paru minutach, jeśli utrzymują się długo lub boli ciało to jest coś nie tak ze stanikiem. Generalnie w ciągu dnia człowiek nabiera wody w ograniźmie, tym samym poszerza się, stanik,
@chilling: > ważna rzecz to też fakt, że dobry stanik nie kosztuje 100 zł tylko 300-400 (:

Dobry stanik może kosztowac 100 zł, musi być odpowiednio dobrany. Stanik za 300 zł niekoniecznie musi być dobry. A cena zależna jest od marży jaką sklep nakłada. W jednym sklepie kosztuje 80 zł, a w drugim 160 zł.
@chilling: 300 zł za Corin? Jest drogi, ale maksymalnie 200 zł, Virginia kosztuje jakieś 180 zł z dość wysoką marżą. Lepiej zainwestować w Allesa albo Avę są tańsze i lepsze, szczególnie Alles. Dama kier na mniejsze biusty to koszt ok 100 zł.
@prawo:
To samo powiedziałam!


Dobry stanik może kosztowac 100 zł, musi być odpowiednio dobrany. Stanik za 300 zł niekoniecznie musi być dobry. A cena zależna jest od marży jaką sklep nakłada. W jednym sklepie kosztuje 80 zł, a w drugim 160 zł.

To wiele wyjaśnia ^^ skoro Brafitterka to nie będę dyskutować ^^
Dziewczyny, polećcie proszę jakiś sklep w Krakowie, gdzie mi stanik dobierze jakaś kompetentna braffiterka. Widzę, że padło już mnóstwo nazw sklepów, ale chyba większość internetowa.
@Gothagami: Niestety nie masz racji w żadnym z punktów. Staniki wprowadzono tylko dlatego, że pewnym kobietom (które szukają sobie kompleksów nawet jak jedna pierść różni się o 1cm od drugiej) przeszkadzała "wolność" w komforcie pracy, częstym zmianom pozycji, sporcie i dzięki naszej kulturze, aby zrobić z piersi organ seksualny, który należy zakrywać. W innych kulturach piersi nie mają podtekstu seksualnego, a człowiek przyzwyczajony do ich widoku nie ślini się do nich.
@SuperSu: W Krakowie najlepsza Brafitteria na Krakowskiej. Potem niezłe są babki w Onlyher na Długiej i w doBRAnej na Powstańców Wielkopolskich. Nie wiem jak na Kazimierza Wielkiego w Brabelli, ale kiedyś byłam tam na rozmowie (niestety status studenta był na wykończeniu wtedy) i dość dokładnie mnie przemaglowano, więc zakładam, że dalej zatrudniają sensowne osoby, mieli sympatyczny wybór miękkich staników. Duży wybór, ale kijowa obsługa w Intimo4you w Plazie.
Tak więc na