Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gothagami: No niestety, we wszystkich lidlach, biedronkach itp są tanie staniki, które pewnie większość kobiet kupuje a tam minimalny obwód to zwykle 80, czasami 75 a max miseczka to c lub d. Za każdym razem jak się mnie ktoś pytał jaki mam rozmiar i mówiłam 65G to zaskoczenie maksymalne. Zwłaszcza, że nie mam jakiegoś wielkiego biustu, po protu jestem wąska w klatce piersiowej i jakiś cyc mam. A dla każdego G
  • Odpowiedz
@VVeronika: Tak, znam, bo kiedy ja mówię jaki mam rozmiar biustu to też wszyscy są w szoku, a to wcale nie jest ogromne. To jest po prostu kwestią posiadania jakiegokolwiek biustu. Już nawet nie wspomniałam o tym, że faktyczny obwód mierzony centymetrem u mnie to 75, ale staniki, które mają w obwodzie 75 są mi za luźne, dlatego zmniejszam sobie obwód od 10-15cm i wtedy jest dobrze.
  • Odpowiedz
@Gothagami: każda kobieta powinna zainteresować sie tym tematem. Jak kogoś nie stać na profesjonalny brafitting to polecam wejście do jakiegoś sklepu, w którym obsługuje brafitterka, poprosić o dobranie biustonosza, pomlaskac przy wyborze modelu "jeszcze sie zastanowię" i cebula sie zgadza :)
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Tak samo uważam, dlatego napisałam co nie co. Gdybym chciała napisać wszystko co wiem to by mi taki elaborat na 10 stron A4 wyszedł, że chyba nie byłoby możliwości nie zauważenia tego wpisu xD

@Toniezarzutka: Też tak uważam, poza tym kupienie dobrze dobranego stanika to nie znowu jakiś wielki wydatek. Można kupić dwa za około 100zł jeden zamiast 10 po 20 zł każdy. Na początek wystarczy żeby nosić na
  • Odpowiedz
@Kubek_Kibica_Reprezentacji: Bardzo duży. Widzę to po swoich rówieśniczkach, po rodzinie. Bo nawet jak już się którejś uda trafić w rozmiar to często nie biorą pod uwagę tego, że powinna nosić np usztywniany a nie soft. Że niekoniecznie dobrym pomysłem jest strapless, że może powinna sobie odpuścić plunge.

Cieszę się w takim razie, że zainteresowałam tym tematem również męskie grono odbiorców :)
Co do mojego rozmiaru: nikomu to potrzebne nie jest poza
  • Odpowiedz
@Gothagami: nie no, ja przymierzałam takie za 170 per sztuka :D stwierdziłam ze chyba bez przesady i zamówiłam online - za ta cenę mam 4 i to świetnej jakości, a komfort noszenia odpowiedniego rozmiaru jest nie do porównania
  • Odpowiedz
@Kubek_Kibica_Reprezentacji: Jeśli obsługuje brafitterka to znaczy, że to jest dobry sklep z bielizną, ale to, że gdzieś staniki są drogie to nie znaczy, że to jest od razu dobry sklep. Żeby stwierdzić, że sklep jest dobry to trzeba się zorientować w temacie brafittingu, pójść do sklepu, przymierzyć i zobaczyć, czy pani przynosząca staniki przynosi takie, które są w stanie zdziałać cuda :)
To tak jak z butami do biegania, możesz kupić
  • Odpowiedz