Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Potwierdziłam bzdurność tych badań, jeśli chcesz to bardzo proszę: staniki podtrzymują piersi, natomiast skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna, co sprawia, że przy większych rozmiarach ona się rozciąga. Jeśli nie noszenie staników jest takie dobre dla kształtnych piersi to proszę spojrzeć na piersi Afrykanek :)


@Gothagami: Ale badania mówią jasno - nienoszenie w młodości jest związane z tym, że mięśnie utrzymujące piersi są silniejsze (skorelowane). Nie chodzi tutaj o skórę.
Usztywniany, soft, strapless, plunge, longline, joggery, kardigan...
Boże święty nie wiem co sie dzieje
A później że za duży odsetek mężczyzn wśród filozofów/naukowców/techników
Jakbym miał tyle rzeczy na głowie to też bym nie miał czasu na jakieś filozofowanie czy inne bzdury
@AgniechaWykopuje: W Krakowie (a w sumie to pod Krakowem) to z całego serca mogę polecić Dalię w Modlniczce (mają też salon w Krakowskiej). Kupuję tam od jakichś 4 lat, panie bardzo pomocne, znoszą wybrzydzanie i znają się na brafittingu. Ceny też przystępne (bo to outlet), ale czasami brak rozmiarówki. Ogólnie jestem wielką fanką tej firmy, z roku na rok szyją coraz ładniejsze kolekcje a i fasony znajdą się chyba na każdy
fasony znajdą się chyba na każdy typ biustu :)


@namietna_kaszanka: no właśnie niestety nie ;) Dlatego na brafitting to tam, gdzie są różne firmy. Dalia jest dobra, ale do porządnego ostanikowania trzeba sprawdzić różnych producentów. Natomiast jeśli na kimś rzeczywiście leży, to bardzo dobry wybór.
@Gothagami: Ziew. Ja np. mam 75A, a raczej 75 mniej niż A, a droższe firmy w ogóle nie mają tego rozmiaru. Dla nich dla odmiany nie istnieją kobiety z 80cm pod biustem mające niewielki biust (różnica w obwodach - kilka cm).
@lavinka: Jeśli faktycznie jest jak mówisz i po brafittingu masz taki rozmiar to myślę, że dobra Brafitterka powinna pomóc mimo wszystko. Niestety, ja przez Internet nie pomogę, mogę się ewentualnie rozejrzeć w temacie i podrzucić Ci coś nie coś :)
@JakisTakiNick: Jak piersi już zaczną zwiększać swój rozmiar to dzieje się to bardzo szybko. Znam kobietę, która całe życie bez stanika i piersi ani kształtne, ani jędrne. Znam też taką, bo całe życie w staniku? Nawet śpi w nim i ma przepiękne piersi. Pierwsza w średnim wieku, druga w podeszłym. Pytanie brzmi: Czy to cokolwiek udowadnia? Tylko tyle, że bez odpowiednich genów to ty sobie możesz ;)
Poza tym: Grupa badana