Wpis z mikrobloga

Murki, Mirabelki z #warszawa jest prośba o #wykopeffect! Mój ojciec, magister inżynier (branża to obróbka plastyczna metali) po politechnice szuka pracy. Ma co prawda 56 lat, ale energii jak młodzieniaszek. Smutno mi patrzeć jak się marnuje na magazynie zapieprzając za 13 brutto. () 2 lata szukał pracy odpowiadającej jego umiejętnościom, ale w końcu z braku środków na życie poddał się i chwycił gównoroboty...
Może ktoś szuka pracownika z takim wykształceniem, sumiennego i odpowiedzialnego? Ma własne auto, więc dojazd nie jest przeszkodą. Ogarnia nowe technologie bez problemu. Znajdzie się jakaś dobra dusza, która przyjęłaby mojego tatę z gwarancją obopólnych korzyści? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli to przeczytałeś, a nie możesz pomóc, to proszę chociaż o plusika, może ktoś inny zobaczy a nuż widelec pomoże.

Wykopie, pomocy!

#praca #pomocy #wykopefekt
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajutakaja: dzięki! Nie mogłem już patrzeć jak go życie dojeżdża, bo to dobry człowiek jest i zawsze dzień dobry mówi. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby Twojemu tacie się to nie przydarzyło, bo czasami boli bardziej niż własne problemy.
  • Odpowiedz
@xHaustedd opis twojego taty przypomnial mi mojego ojca. Tez jest gosciem z werwa, duchem i cialem jest bardzo mlody (jedyna oznaka jego wieku sa wlosy, no i zmarszczki). Takze szczerze trzymam kciuki za twojego tate bo wiem, jak bardzo nie chce, by i moj mial kiedys ten problem. Pozdrowienia!
  • Odpowiedz
  • 18
@xHaustedd brzmi to jak historia mojego taty, tez inżynier, nawet branża ta sama, z tą różnicą że na śląsku. Może ma ktoś jakieś informacje w tych rejonach? Bo mój Tato miał już dosyć pracy dla samej jej posiadania tak że ledwo starcza do przysłowiowego piątego.
Wracając, trzymam kciuki za Twojego Tatę.
  • Odpowiedz
Nie mogłem już patrzeć jak go życie dojeżdża, bo to dobry człowiek jest i zawsze dzień dobry mówi. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xHaustedd: ale zdajesz sobie sprawę że właśnie powiedziałeś że twój ojciec tak naprawdę nie jest taki święty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz