Wpis z mikrobloga

292 060 - 179 = 291 881

Zacznę od różowych pasków, które szukają wymówek do jazdy rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając dziś do domu spotkałem dziewczynkę lat max 11 (może i młodsza, ale nie ogarniam jak wyglądają teraz dzieci w danym wieku), która jechała na rowerze miejskim i zasuwała jakieś 35-40km/h, a gdy zobaczyła mnie jeszcze chciała mi uciec :O Normalnie takiego zacięcia nie widziałem jeszcze... Matka jadąca za nią nie mogła dotrzymać tempa :D Ja już zmęczony, bo prawie 80km na liczniku musiałem się naprawdę wysilić żeby ją wyprzedzić... Pogratulowałem jej, że tak śmiga rowerkiem, a ona banan na twarzy i jeszcze mocniej pedałowała, ale uciekłem :P Bierzcie z takiej przykład, a nie narzekajcie że dupsko boli czy coś tam! :P #rozowepaski #rozowepaskicontent #atencyjnerozowepaski

Co do trasy to dziś padł rekord. 136km ze średnią prędkością 31.1km/h... Pojechałem pod wiatr do Dąbrowej Tarnowskiej (przez Ociekę, Przecław, Radomyśl Wielki). Nie zdążyłem wjechać do miasta gdy spotkałem się z wielką chmurą burzową i musiałem zawrócić i uciekać do domu, bo nie miałem ochoty zmoknąć ani czekać :P Nie czułem nóg jak przyjechałem do domu... Prawie się przewróciłem na progu pokoju :D

Braciak (9,5roku) namówił mnie jeszcze wieczorem na rower i przejechaliśmy 43km ze średnią 15,5km/h :)) Padam na twarz :P

Razem 179 dziś ;)

Staty z kolarki:

http://i.imgur.com/xnIjcZ9.jpg

#rowerowyrownik #rower
Pobierz t.....2 - 292 060 - 179 = 291 881



Zacznę od różowych pasków, które szukają wymówek...
źródło: comment_yvN8NloAzEUI1M2grgSECYLzroFOkqJp.jpg
  • 21