Wpis z mikrobloga

Poszukuję telefonu z min. 3 GB RAMu, wejściem na karty microSD i do tego fajnie, jakby miał obsługę odcisku palca.
Chciałbym wydać do 700 zł i zastanawiam się który wybrać i gdzie kupić...

Dodatkowo proszę o wytłumaczenie, jak wygląda gwarancja/cło/vat w tych ofertach z gearbest/banggood. Oto moje jakieś propozycje:

XiaoMi Redmi 3S 3GB
699 zł, xiaomi
553 zł, gearbest

ASUS Zenfone 2 4GB
584 zł, gearbest

XiaoMi Redmi 3 Pro 3GB
569 zł, gearbest

UMi Plus 4GB
679 zł, aliexpress

UMi Touch 3GB
532 zł, banggood

Z góry wielkie dzięki za jakieś tipy, pomoc i wyjaśnienie tych kwestii :)

#aliexpress #banggood #gearbest #smartfon #xiaomi #asus
  • 42
Czyli mówicie, żeby nie bawić się w jakieś inne firmy typu Ulefon czy UMi? I gwarancji nie będzie, tak - czy ew. opcja z #ibuygou, chociaż tam są droższe telefony...
@JcL: odblokowany ;)
@Singularity00: nawet mi nie mów o tym telefonie, miałem go przez 2 lata i po prostu już mi się przejadł, zaczął wolniej chodzić itd., a do tego szukam nowego, bo rozwaliłem ostatnio i za wymianę wyświetlacza
@krystianklimek: nie sluchaj tych matolow, ze tylko snap. jak nie chcesz grac na telefonie w gta 5 to mediatek idealnie sie nadaje bo jest energooszczedny i nawet ten p10 co jest w umi starczy do grania w 99% gier z marketu. roznica jest tylko w grach
@HaSSaN: Redmi note 3 PRO ma 2 GB RAMu...
@trollasek @Re-volt: ok, a jakieś inne opcje niż UMi? Bo w sumie to mi się spodobało pod względem wyglądu, ale z tego co czytałem jeżeli chodzi o UMi (np. przy Touch tak było) to podobno podkręcają zdjęcia dość mocno na renderach, nie wiem ile w tym prawdy :P
@Singularity00: obecnie jestem na etapie, że Sony nie wziąłbym żadnego, bo po prostu mi się ten telefon przejadł, ten design itd. Chcę czegoś nowego, już nawet zastanawiałem się nad używanym Samsungiem S5 albo HTC M8, ale nie wiem czy jest sens w to iść...
@JcL: to jakie telefony kupowales? testowalem wiele telefonow z mediatekiem i nigdy nie bylo wiekszych problemow
@krystianklimek: szczerze to na chwile obecna wybor telefonow jest bardzo slaby. nie ma telefonu, ktory spelnialby przynajmniej moje wymagania. najlepszym co mialem do tej pory jest zuk z1. w nim wszystko bylo idealne. dlaczego zalezy Ci na 3gb ramu?