Wpis z mikrobloga

#motocykle #motomirko

No, ja nawinąłem 480km. Żałuję cholernie, że musiałem opuścić was w piątek ale niestety siła wyższa...

Niemniej atmosfera była przednia, jazda w kolumnie super. Dzięki, że wam się podobało. Naprawdę liczę na kolejny raz, bo mam zdarte gardło od ciągłego śmiania się :)

Chciałbym podziękować przede wszystkim @blubi_su za organizacje tego wszystkiego i rzucenie po prostu hasła "no, opłaciłem domki to kto przyjeżdża?" Ale błędu na koszulce w nicku Ci #!$%@? nie wybacze...!!! :D

@enjoi @kerly @gerard-kowalski @syrena_elektro za to, że jesteście przyjaciółmi od bardzo już długiego czasu.

@enjoi Tobie, bo jesteś i tyle.

@kerly: za pomoc, gdy było trzeba i za pyszne babeczki!

@gerard-kowalski: za ogarnianie kolumny, za bycie mega gosciem, za informowanie mnie co sie dzieje na tyłach po informacjach od blubiego.

@syrena_elektro: za bardzo szczera i motywujaca rozmowe

@urwis69: za to, że się wreszcie poznaliśmy, kocham Cię stary niech cały wykop o tym wie

@trueno2: jesteś przezajebistym gosciem i tak trzymaj

@licuri: za bycie pozytywnym gosciem i smieszkami o 125

@tosyu: że nie różniłeś się od mojego wyobrażenia o Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hypation: za swietna rozmowe o motocyklach, za dzielenie sie piwem w chwilach gdy magicznie znikalo.

@Drbutcher: nie usuwaj konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@localh0st: ty #!$%@? oszukiwales na wolnej jezdzie! przebije Ci opony

@Xargo1: stary jak Ty wszystko co robisz pierwszy raz robisz w takim stylu to jesteś mistrzem. Obstawa skrzyżowań i dbanie o bezpieczeństwo perfekcyjne. A małpa na długo zapadnie w mojej pamięci.

@cycki: za bycie fajnym biustem

@noriad: szacunek wielki za roadbooka :D i za ogolny pozytyw zyciowy

@chicken_strips: wydawales sie nizszy i jestes wladca ognia

@KapitanKopytko: za udowodnienie, że można byc wielki duchem!

@rezonator @katera @brick: za to, że udało się wam dojechać!

@kasin: za obklejenie mi pepe panem zabą motocykla

@11mariom: za to, że jako ostatni rocznik gimnazjum zaszczyciles nas obecnoscia

@kendi: za bycie creepy na początku :D

@Kick_ass przez Ciebie przestalem tak krytycznie patrzec na chinczyki

@filemonq: za bycie fotografem zlotowym

@AToPeszek: za nagranie kolumny

ogolnie wszyscy wydawawaliscie sie wyzsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

jesli o kims zapomnialem to przepraszam, ale mam natlok mysli :D
  • 10
@Stitch: wiesz co Stitchu - po prostu bardzo miło było Cię poznać, cieszę się że zapadłem Ci czymś w pamięci, zawsze to jest mój dylemat, czy jestem chociaż odrobinę " charakterystyczny"... :)

Dzięki za zaangażowanie, wielkie dzięki.