Wpis z mikrobloga

@b4mbo: Jezeli interesuje Cie tanie wpc to bulkpowders jest zdecydowanie najlepsze. Niebawem bedzie wyprzedaz, w ktorej bedzie dzialal moj kod -25%, ktory rozdaje na priv i bez problemu dostaniesz wpc w cenie 23zl/kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) tego juz sie nie da przebic. Jezeli chcesz cos lepszego jakosciowo to wez WPI z bulkpowders. Troche drozsze, ale lepsze :)
@b4mbo: ja mam z myprotein o smaku czekolada-toffee i no cóż, mi to wszystkie białka które piłam smakują dziwnie, nie wiem czy chemią czy czym ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale mam je tylko do pieczenia itd. Więc osobiście pewnie następnym razem postawię na bulkpowders.
@prp1tw: a bezsmakowe rzeczywiscie sa bez smaku? Bo nie wierze, ze jest tak jak bym pil wode. Nie wiem cos mi sie ostatnio po przestawialo i bialko ktore do tej pory uzywalem w ogole mi nie wchodzi. Za slodkie i mdle. Musze tego bezsmakowego sprobowac.
@scobos: Ciężko to opisać, nie jest to totalnie neutralne, bardziej chodzi o to, że właśnie nie jest słodkie i mdłe. Jest nijakie. Ale bez ekstra chemii+bez tego posmaku słodkiego - dla mnie ekstra.
Btw, ja piszę o bezsmakowym od myprotein, nigdy nie piłem bulkpowders.