Wpis z mikrobloga

#zalesie #gorzkiezale #teoriespiskowe
#!$%@? nie umiem uwierzyć w żadną teorię spiskową a bym chciał
serio
np #jaszczuroludzie i że politycy nimi są.. to brzmi fajnie i ciekawie ale nie umiem
że #gmo zabija
że #smolensk to zamach
że #stonka została zrzucona przez USA
że #wifi jest po to by nas promieniować czy tam inna promieniotwórcza woda
że ##!$%@? nie wiem co jeszcze
nawet w #krainagrzybow nie umiem się tak się wkręcić mocniej
Chciał bym w coś takiego wierzyć,ale #!$%@? nie umiem
max to wiara w duchy lasu jak jesteś sam w środku nocy i jesteś zesrany jak byś na maturę przyszedł bez długopisu
  • 13
@wytrzzeszcz: GMO powstało po to aby napędzać gospodarkę sprzedając więcej i aby nas eksploatować.
Teorie z WIFI są śmieszne, jak już coś ma szkodzi to telekomy.
Bardziej bym się obawiał sztucznej inteligencji w rękach nieodpowiednich ludzi czy NWO.
@majsterV2: @wytrzzeszcz: Dziwnym trafem pomija się kwestię, że uprawy GMO mogą wybić uprawy naturalne. Są ekspansywne. Rolnik co nie będzie miał dowodu zakupu nasion GMO, a będzie miał samosiejkę, może spodziewać się kary.

To już dzieje się w Ameryce Południowej. GMO jest #!$%@? przez te patenty.
@majsterV2: Nie wiem czy mówisz poważnie czy ironizujesz, ale takie są fakty, jak się nie mylę, to w Argentynie było mówione o samobójstwach rolników co dostali pokwitowanie do zapłaty za nielegalne użycie nasion. Dla mnie sam fakt, że nasiona są nielegalne jest absurdem. Dawniej robiono odmiany różne jabłek itd. Jakoś tego nikt nie ścigał bo to dla dobra wspólnego, a tu jakieś gnoje od GMO będą łaskawie dawać licencję po uiszczeniu