Wpis z mikrobloga

#motomirko z #poznan
Siemanko! Proponuje miejsce spotkania zlotu - Orlen przy ulicy Jugosłowiańskiej. Jest dosyć duży, praktycznie już na wylocie z miasta więc gra gitara :)

Godzina spotkania proponuje 11 - do 12 pewnie się wszyscy zjadą :D
Trasa będzie wyglądała tak https://goo.gl/maps/7nqxfvw79C42 <-- kilka razy byłam nad Jeziorskiem i jak chcecie, można poprowadzić trasę "bokami", ale asfalt bywa różny. No i tak jakoś, kumpel skasował tam sarenkę motocyklem (na szczęście zahaczyła o gmol) i od tego czasu mam mieszane uczucia co do jazdy tamtymi bokami, bo dużo zwierzyny.
Na północy jeziora jest fajna tama :) Miejscowości dokładnej zlotowej nie mogłam na szybko znaleźć, a że mocno się spiesze i tylko przelotem jestem w domu to chciałam Wam tylko przekazać info.

Niestety muszę zawiadomić, że mnie na zlocie nie będzie... Taka sytuacja, choruje od poniedziałku, dziś chyba kulminacyjny dzień i poszłam do lekarza, bo nie mogę ujechać. Jeszcze się waham, do dziś wieczora zadecyduje. Szkoda mi trochę rozchorować się bardziej, bo od przyszłego tygodnia idę na urlop i tak jakoś wiecie...
Jednak naklejki przekaże i poproszę kogoś z Was o odebranie koszulki dla mnie :)

Wołam zainteresowanych: @trueno2 @chicken_strips: @11mariom: @licuri
Podjadę do Was na stację jutro. Jeżeli nie pojadę - przekażę wszystkie cenne informacje dotyczące nawigacji :D Śmiało można jechać po znakach, na tej trasie nie da się zgubić.
  • 27
Niestety muszę zawiadomić, że mnie na zlocie nie będzie...


@sekuranka: szkoda, ale wracaj do zdrowia!

Jednak naklejki przekaże i poproszę kogoś z Was o odebranie koszulki dla mnie :)


@sekuranka: gdzieś będę mógł upchać naklejki, a jak nie - to reszta ekipy pewnie da radę ;) Koszulkę mogę podrzucić w drodze powrotnej w razie co.

Miejscowości dokładnej zlotowej nie mogłam na szybko znaleźć, a że mocno się spiesze i tylko
@sekuranka babcine metody i zdrówko wroci w kilka godzin. Mnie tez cos bierze i juz w pracy wyskoczylem do apteki, zeby nie bylo przypadkiem kichy. Powodzenia!

Osobiscie pojechalbym przez Kleke, Tuliszkow, Turek, ale to jeszcze kwestia obgadania na stacji. Z Turku kierunek Sieradz i wziąć jeziorko lewą stroną.
@11mariom Spokojniutko, ustalimy na stacji Wy rozprostujecie kosci, ugrzejecie sie i w tym czasie bedzie juz wsszystko wiadomo ;) ps. sms przyjety, daj jeszcze znac jak bedziesz wyjezdzal albo jak spotkacie sie w Gorzowie.
@trueno2 dzisiaj patrzyłem na tą trasę Udostępniona trasa
Z Klęka do Jeziorsko przez DW443.

1 g 38 min (112 km)
1 g 38 min przy bieżącym natężeniu ruchu

1. Kieruj się na południowy wschód
2. Skręć w lewo
3. Kontynuuj wzdłuż Żerkowska
4. Kontynuuj wzdłuż Kolejowa
5. Kontynuuj wzdłuż Rynek
6. Rynek skręca w prawo i przechodzi w Jarocińska
7. Skręć w lewo
8. Skręć w lewo
9. Skręć w prawo
10.
ps. sms przyjety, daj jeszcze znac jak bedziesz wyjezdzal albo jak spotkacie sie w Gorzowie.


@trueno2: jasne, wyślę smsa jak skończę sakwy przypinać i drugiego jak wyruszymy z Gorzowa.

@chicken_strips: wyślij numer na priv lub wyślij smsa (wysłałem numer na priv)
@sekuranka tak sobie pomyślałem, że te Twoje propozycje objazdow po okolicy (Śrem) trochę bez sensu jeśli chłopaki jadą od samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy w miloslawiu jest drogowskaz na pyzdry? Nigdy tam osobiście nie trafiłem, ciekaw jestem jak tam dojechać xD
@HorribileDictu jutro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)