Wpis z mikrobloga

Wystarczyło, że człowiek ruszył się zagranicę i pooglądał trochę kobiet. Mogę zweryfikować powiedzenie Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie . jako absolutne kłamstwo. One chyba same to wymyśliły, żeby się dowartosciowac i jeszcze bardziej księżniczkować.

Polecam wszystkim mirkom zagraniczne podróże, wówczas sami zweryfikujecie, czy Polki są tak wyjątkowe.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie
  • 116
@DerMirker: A kto powiela ten stereotyp jak nie polscy mężni patryjoci? Sporo Polek ma wywalone na to jak wyglądają bo i tak znajdzie się desperado który im włoży a nawet pierścionek na palec.
@spere: gdzie u polek choćby zainteresowania i pasje (i nie, nie mam na myśli oglądania w telewizji "mam talent" czy "tańca z gwiazdami"), co przekłada się na ich rozwijanie? poszerzanie swojej wiedzy, dokształcanie się? gdzie to wszystko możesz dostrzec? xD jak taka schudnie 2 kilo, to zaraz nazywa się fajterką xD
więc teraz zastanów się, czy aby na pewno trudno przebić to przez kobiety spoza polski i być choćby minimum ponad
@mladic_: ok, ale ja nie pytałem o Polki, tylko o to czy w zauważalnym stopniu, zwłaszcza od pewnego wieku (jak np. ty piszesz od 30+) u innych nacji występuje rzeczywiście szerszy wachlarz zainteresowań i pasji - przeciętnie w danym całym społeczeństwie, nie w jakiejś szczegółowej grupie, którą widzisz, bo masz z nią kontakt z racji twoich zainteresowań czy stylu bycia np., ale szerzej
@spere: pomyśl o tym, ile kobiet po trzydziestce może mieć jakąś karierę zawodową/personalną, która w porównaniu do całego społeczeństwa byłabym sukcesem. w polsce nie widzę, ale z tego, co udaje mi się zaobserwować w mediach/prasie/publikacjach naukowych dzieje się to jak najbardziej na zachodzie europy - tam kobiety próbują coś robić ze sobą, choćby trochę się wyrwać i dążyć do osiągnięć.
@Nefcio: Ale to wynika z tego jak w Polsce są traktowane kobiety. Zawsze tu był kult matki polki, która najlepiej żeby siedziała w domu i do tego domu ograniczała swoje zainteresowania. Wszystko inne za nie zrobi mąż, który ma za zadanie traktować kobietę jak księżniczkę.
Zyje za granica prawie 5 lat (nie EU) i moje zdanie jest takie ze w PL wiecej ladnych dziewczyn chodzi po ulicach ale prawdziwe rakiety doslownie jak z bajki to widywalem tylko tu.
@UndaMarina: Dokladnie tak. Albo ma sie pyszny obiadek, wyprasowane koszule i zaniedbana zone, albo pustki w garnku, syf w domu i elegancka zadbana paniusie ktora lezyi pachnie. Nie mozna miec wszystkiego. Jak chcecie miec zadbane kobiety, to wlaczajcie sie do prac domowych i im pomagajcie. Tak zeby mialy wiecej czasu dla siebie. Nie mowie tu o przypadkach kobiet leniwych ktore nie robia nia jednego ani drugiego.
@DerMirker: Tez > jakbyś się nie zorientował, to specjalnie hiperbolizuję, dostosowując się do absurdu w tym wątku. Atrakcyjność nie zależy od narodowości - wszędzie znajdziesz ładne i brzydkie kobiety

Imho Wegierki, Ukrainki, Bialorusinki, Szwedki, Litwinki i Lotyszki, Niemki bija Polki po glowie uroda.
Francuzki raczej nie sa bardziej urodziwe (no chyba ze mulatki), ale ubieraja sie z duzo wiekszym wyczuciem smaku.
Angielki podobnie jak Polki sa fajne i mniej fajne, za