Wpis z mikrobloga

Wystarczyło, że człowiek ruszył się zagranicę i pooglądał trochę kobiet. Mogę zweryfikować powiedzenie Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie . jako absolutne kłamstwo. One chyba same to wymyśliły, żeby się dowartosciowac i jeszcze bardziej księżniczkować.

Polecam wszystkim mirkom zagraniczne podróże, wówczas sami zweryfikujecie, czy Polki są tak wyjątkowe.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie
  • 116
@DerMirker: polki są naprawdę kobietami zaniedbanymi, które po trzydziestce całkowicie zapominają o sobie i o czymś takim jak wygląd. jasne, może to wynikać z jakichś komplikacji zdrowotnych, przyczyn genetycznych, ale i z tym można sobie jakoś radzić i wyglądać na poziomie. większość z nich też mało ma w głowie, zamykając każdą sprawę na macierzyństwie i tym, co ugotowała na obiad (a ugotowała pewnie gówno) xD
@DerMirker Hehe, to jest rzecz, którą powtarzam już dość długo. Odwiedziłem ok 40 krajów, może Polki nie wypadają źle... Ale na pewno nie są na pewno najpiękniejsze na świecie, nie są nawet top 10. Wczoraj wróciłem z tygodniowej podróży po Rumunii, dawno się tak nie zaskoczyła urodą kobiet innego kraju..