Wpis z mikrobloga

Wystarczyło, że człowiek ruszył się zagranicę i pooglądał trochę kobiet. Mogę zweryfikować powiedzenie Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie . jako absolutne kłamstwo. One chyba same to wymyśliły, żeby się dowartosciowac i jeszcze bardziej księżniczkować.

Polecam wszystkim mirkom zagraniczne podróże, wówczas sami zweryfikujecie, czy Polki są tak wyjątkowe.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie
  • 116
@DerMirker: Odbijając od kwestii urody bo to subiektywna rzecz

Spędziłem trochę czasu u zachodnich sąsiadów. Zamiatałem klatki, więc pozycja społeczna tak między menelem, a śmieciarzem. Mijałem mnóstwo różowych codziennie, a jakiś urodziwy nie jestem i każda jeśli łapałem kontakt wzrokowy uśmiechała się do mnie i mówiła te ich Haaaloo tak słodko, że nogi miękły. Czasem coś tam mówiły po niemiecku, ale ja tylko niśt fersztejen i płakałem w duszy bo czas
@DerMirker: Byłem w wielu krajach, Skandynawia, Europa zachodnia i południowa, trochę Azji. Szczerze, to z tego co na razie widziałem, Polki są faktycznie najpiękniejsze. Te wybrane, bo dużo jest pasztetów, ale gdzie indziej jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DerMirker: potwierdzam. Czasem mi sie wydaje ze cudzioziemcy skads sie dowiaduja, ze u nas panuje przeswiadczenie, ze polki najladniejsze i wiedza od razu co nam mowic zebysmy sie cieszyli xD. A tak, w kazdym kraju podobnie.

o dobra, poza brytyjkami. One to w wiekszosci wstretne

@Kiedys_Mialem_Fejm . Jakis czas temu na dworcu patrze jakas dziewczyna ledwo co wielka walize wnosi po schodach. Nawet nie kojarze czy jakas ladna byla, nie zwrocilem
@mersi: Kasa nie gra roli. Na wschodzie żyje się biedniej, a widać że kobiety się starają. Woda nie jest droga, podstawowe kosmetyki również, ciuchy można kupować w lumpach (ale dla części zacofanych kobiet to wstyd).
@Kiedys_Mialem_Fejm: dokładnie miałem takie samo odczucie np z ukrainkami albo dziewczyna z Irlandii. Wystarczyło że przypadkiem spojrzałem na nią w barze to się tak słodko uśmiechnęła aż mi nogi się uginely. Z ukrainkami było podobnie same podchodzą przedstawiają zagaduja (i to nawet te co były ze swoim chłopakiem) a gadasz z nimi na równi nie jak Pan z chlopem panszczyznianym, gadasz jak z kumplem i non stop się uśmiechają. Ciężko to
polki są naprawdę kobietami zaniedbanymi, które po trzydziestce całkowicie zapominają o sobie i o czymś takim jak wygląd. jasne, może to wynikać z jakichś komplikacji zdrowotnych, przyczyn genetycznych, ale i z tym można sobie jakoś radzić i wyglądać na poziomie. większość z nich też mało ma w głowie, zamykając każdą sprawę na macierzyństwie i tym, co ugotowała na obiad


@mladic_: jeśli masz porównanie z innym nacjami - jakie kwestie mają w
@DerMirker niemcy to troche sredni przyklad, bo tam glownie emigrantki i ich dzieci. Te "czystej krwii", ktore poznalem byly stereotypowo paskudne.
A najpiekniejsze kobiety beda w kraju w miare rozwinietym (pieniadze na dbanie o siebie), ale jeszcze nie dotknietym otyloscia. I ten kraj na pewno nie jest w Azji, gdzie polowa kobiet ma szczatkowy nos i oczy xD.