Wpis z mikrobloga

@Maciek5000: dziwne, sprawdziłem i jeszcze jest 100F kary i trzy punkty. I kara nie podlega żadnym ulgom, czyli powinieneś dostać 100F i 3 punkty. Także to twój szczęśliwy dzień - zaoszczędziłeś 20F! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na krótkie rozmowy jest ok, ale na dłuższą metę tylko zestaw w radiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@geuze: Szczególnie jak robisz coś poza kabiną. A jak jeszcze przy tym potrzebujesz 2 rąk to już całkiem jesteś "wygryw". :)
PS Może komuś się przyda: Od roku mam słuchawkę Plantronic Explorer 50, lepsza wersja "10", bo obsługuje dwie komórki na raz. Patyka jak na razie nie połamałem (w poprzednich
@totalski no jak musisz wysiadać z auta i dużo dzwonisz to wiadomo. Ale jak jeździsz puszką to nie chce się za każdym razem szukać albo wytykać słuchawki w ucho. Przycisk na kierownicy lub w radiu i jest git ;)
wytykać słuchawki w ucho


@geuze: temu napisałem: wtykam w ucho jak wychodzę do pracy, wyjmuję po powrocie. Może to i czasami komicznie wygląda jak z łopatą po budowie biegam, ale nic nikomu do tego. :) Z drugiej strony jak kierowca praktycznie nie wychodzi z kabiny tylko jedzie i śpi to twój patent może być wygodniejszy. Choć ja bym się bał, że jak wyjdę z kabiny czy to na załadunku, zapytać o