Wpis z mikrobloga

Globalny klimat: Sierpień 2016 najcieplejszym sierpniem w notowanej historii

Tak. 16 miesiąc z rzędu bije rekordy. Szczerze - nawet ja nie spodziewałem się, że to możliwe jak zaczynałem robić ten cykl... Ale w końcu - ocieplenie to się ociepla. 2016 prawie na pewno stanie się rekordowym rokiem w notowanej historii - trzeci raz z rzędu pobijemy rekord.

#nauka #ciekawostki #liganauki #gruparatowaniapoziomu #ligamozgow #klimat #mikroreklama
Sierkovitz - Globalny klimat: Sierpień 2016 najcieplejszym sierpniem w notowanej hist...

źródło: comment_UiulZm9exqZP7rOfyddZy0pmOT5j2NZo.jpg

Pobierz
  • 17
@Sierkovitz Są jakieś negatywne skutki tego ocieplenia? Jakoś do tej pory nic negatywnego nie odczuwam.
Poleciłbys coś w miarę prostego, do poczytania o klimacie, zmianach, żeby załapać podstawy jak to wszystko dzialay?
@11001100110O11: Niekoniecznie będzie po nas. Pytanie jakim kosztem przetrwamy. Ja nie wiem czy byłbym w stanie przełknąć dajmy na to ludobójstwo 90% czy 99% populacji, żeby przetrwać... Za to wyobrażam sobie, że są ludzie radujący się na taką wizję i to pewnie oni przetrwaliby jeżeli doszłoby do tego scenariusza
Wołam zainteresowanych (33) z listy RiGCzowa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @BarekMelka @smyl @Xianist @Lipathor @Destr0 @Majk_ @GilbertEatingGrape @kakaowymistrz @eMac1ek @Kamil10445 @wielooczek @dasto123 @koroluk @donmuchito1992 @MalyBiolog @daj_pan_spokoj @baqs @RPG-7 @emkape @hidd3n13 @bvszky @Songbird @kvvach @Bartoni @GeorgeSorosVEVO @Szarlejowiec @banani @wagrant @Usurper @kiken @Replica @fukboi @Joz