Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie dzisiaj kompot ze mną!

Dziś będzie premiera naszej drugiej gry na Steam: Turbo Pug 3D!
Od premiery Assassins vs Pirates trochę minęło i zdążyliśmy odpocząć ale jak widać nie piliśmy ylko drinków za hajs ze steama ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gra to prosty endless runner, ale trochę nam z tym zleciało bo to nasz pierwszy projekt w #unrealengine ale ostatecznie jesteśmy z tego zadowoleni ()


#steam #ue4 #gamedev #gry #smiesznypiesek

______________________
#deadbit - Dwóch cumpli którzy rzucili robotę by nikt im więcej nie mówił co mają robić! (Facebook | Twitter
draculeq - Mirki pijcie dzisiaj kompot ze mną!

Dziś będzie premiera naszej drugiej...
  • 44
@GniewneKopytko: Właśnie sprawdziłem na naszym time trackerze i na programowanie łącznie z level designem i wszystkim co się robi w silniku (bo tym my się zajmowaliśmy ale tez na to zeszło najwięcej) zeszło nam 370 godzin.
Ogólnie powiedział bym że było prosto, duuuużo czasu poszło na naukę przez praktykę i zastanawianie się jak "to" działa w UE albo czemu "to" nie działa (°°
@GniewneKopytko: dla AvsP nie mam dokładnych bo ciężko było nauczyć się trackować czas na początku indiedevu, ale robiliśmy to jako full time przez 13 miesięcy. Na trackerze mam 3800h czasu 3 osób, jak patrze na wykresiki to szacuje gdzieś 5-6k godzin
@TlustodupyBialorusin: Nie, to nie ja jestem za to odpowiedzialny i to jest jedyne endless runner jakiego wypuściłem. Tymi "wszystkimi crapowatymi endless runnerami, które masz z jakiegoś bundla za grosze" zajmuje sie publisher z którym się dogadaliśmy i zrobiliśmy mu kolejnego endless runnera na jego marce.
@lume: Mam 3 monitory więc UI jest spoko ( ͡ ͜ʖ ͡), a w UDK nie pracowałem.
Bloczki są świetne i też całej gry bym w tym nie robił ale do tak małej dało radę chociaż przy fizyce kumpel miał problemy bo bloczki sa ograniczone i cieżko było coś tam poustawiać żeby było tak jak chciał i do integracji Steam jest niewiele rzeczy wystawione w bloczkach.
Pobierz draculeq - @lume: Mam 3 monitory więc UI jest spoko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■), a w UDK nie pracowa...
źródło: comment_iG1ZGZBi7YnMskEUHcu0A78dlFZnYR4l.jpg
@lume: nie skomplikowanie gry jest decydujące w tym jaki wybrać silnik tylko to co dany silnik oferuje. Na Unity nie zrobilibyśmy takich chmur (brak subsurface scattering), nie byłoby tysiąca latających zielonych pyłków, tysiąca płatków śniegu, cieni padającego śniegu, ładnego nieba z cyklem dnia i nocy oraz ślicznych promieni rozchodzących się od zachodzącego słońca (lightshafty)

@Perlo nie na telefon, bo wyżej wymienione. są casuale które lubią sobie popykać w niezobowiązującą gierkę po