Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie dzisiaj kompot ze mną!

Dziś będzie premiera naszej drugiej gry na Steam: Turbo Pug 3D!
Od premiery Assassins vs Pirates trochę minęło i zdążyliśmy odpocząć ale jak widać nie piliśmy ylko drinków za hajs ze steama ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gra to prosty endless runner, ale trochę nam z tym zleciało bo to nasz pierwszy projekt w #unrealengine ale ostatecznie jesteśmy z tego zadowoleni ()


#steam #ue4 #gamedev #gry #smiesznypiesek

______________________
#deadbit - Dwóch cumpli którzy rzucili robotę by nikt im więcej nie mówił co mają robić! (Facebook | Twitter
draculeq - Mirki pijcie dzisiaj kompot ze mną!

Dziś będzie premiera naszej drugiej...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lume silnik znam, robiłem w nim parę lat na pełen etat i wiem dokładnie co potrafi i w czym udaje, że potrafi. jeżeli coś trzeba sobie napisać albo dokupić to znaczy, że tego nie ma. SSS bardzo dużo zmieniło w projekcie, ślepy by zauważył, ale rozumiem, że nie masz porównania bo nie widziałeś bez. Particli takich bez wsparcia GPU particles bym nie zrobił. Jedyne co w Unity mogę sobie włączyć to
  • Odpowiedz
@draculeq: 470. Fajne do odstresowania się na kilka minut ale dość szybko się nudzi. Na duży plus ładna grafika i przyjemna muzyczka. Czcionka według mnie trochę nieczytelna. Macie zamiar dodawać nowe elementy w updejtach ?
  • Odpowiedz
@draculeq: 450 na razie, ale dopiero zacząłem ogrywać, bo na uczelni poblokowany steam jest :| duuuuuży plus za piksele i pikselową muzykę. Lubię takie klimaty. A runner jak to runner, kiedy port na Androida? :D
  • Odpowiedz
@draculeq: fajna, gra, tylko, że słabo zoptymalizowana, mam 10 fps(ze względu na karte graficzną geforce 8500)
( ͡° ͜ʖ ͡°)Ale i tak będę grać na laptopie. Dzięki wielkie za kod.
  • Odpowiedz
@zykythic: Jak by znaleźć ninje optymalizacji UE to pewnie by zjechał z wymaganiami ale tam mamy trochę efektów + narzut silnika no i wymagania graficzne robią się spore. Sam kod gameplayu jest leciutki i nic cięzkiego tam nie ma
  • Odpowiedz