Wpis z mikrobloga

O jaka wspaniała oferta pracy...

Restauracja "Allegro" zatrudni kelnerkę. Wymagania: dyspozycyjność w godzinach od 11-24. CV prosimy kierować bezpośrednio do restauracji przy ul. Czartoryskiego 17 w Częstochowie bądź mailowo. Wszelkie pytania pod numerem telefonu 690464547.

800 - 1 000 zł/mies.

http://www.olx.pl/oferta/kelnerka-CID4-IDhFlIn.html#b80f4dc7e4

#wtf #pracbaza #czestochowa
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 188
@xandra brakuje mi tu konieczności złożenia listu motywacyjnego, cv ze zdjęciem i 5 letniego doświadczenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: @sikzmiednicy: @jenerau: ja znalazłem ofertę pracy gdzie trzeba cv po polsku i angielsku / list motywacyjny (także w dwóch językach) oraz ukończenie szkoły wyższej na stanowisko:


jeszcze rozumiem jak by było jakieś fachowa praca ale to tylko odebrać rzeczy z transportu dać to działu i tyle xD
  • Odpowiedz
@xandra: mam nadzieję że w ciągu paru lat coś się zmieni( odejscie na emeryturę wyżu demograficznego) bo jedynym wyjściem będzie emigracja do normalnego kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dyspozycyjność 11-24 nie oznacza pracy 13h dziennie...
Ma osoba mieć możliwość pracować w przedziale tych godzin, więc to może być nawet praca 4h dziennie.
  • Odpowiedz
  • 31
@bobiczeq dyspozycyjność oznacza, że osoba ma ograniczone możliwości podjęcia innej pracy, posiadania życia i tym podobnych szczegółów.
  • Odpowiedz
@xandra: ja pierd... jedna z najbardziej obleganych restauracji w tym mieście i takie warunki. Wiadomo z napiwków pewnie drugie tyle, ale to nie powód żeby dawać taką gówno pensję... masakra.
  • Odpowiedz
@bobiczeq
@jrs2
Dodatkowo może wcale nie być potrzebna i wtedy nikt do niej nie zadzwoni. Żadnej gwarancji, że będzie miała jakąkolwiek wpłatę. No, ale ważne, że nie trzeba siedzieć 13 godzin w robocie
  • Odpowiedz
@xandra: Niestety janusze prowadzenia restauracji dają takie niskie pensje kelnerkom i na zachętę wmawiają, że z napiwków można wyciągnąć "drugą pensję".
  • Odpowiedz