Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak szedłem dzisiaj wyrzucić śmieci to wpadłem na pomysł żeby przestać być gruby.

Dawniej miałem nawet niezłą formę, ale małe problemy zdrowotne i kilka innych rzeczy złożyły się na to że z formy tej za dużo nie zostało. Zawsze byłem raczej gruby, ale miałem też dobrą kondycję i takie tam.

Postanowiłem w ramach #wychodzimyzprzegrywu zarzucić jakąś dietę i zacząć coś ćwiczyć. Dobrze wyznaczyć sobie jakieś ramy czasowe, wyznaczam więc sobie moje urodziny za 8 miesięcy jako datę kiedy chciałbym osiągnąć zakładane cele. W ramach motywacji samego siebie założę tag #wyzwanie8miesiecy gdzie będę co jakiś czas pisał o swoich postępach albo ich braku i pewnie jakieś inne #gorzkiezale ze nie mogę zjeść jakiegoś fastfooda czy coś, jeśli ktoś chce zapraszam do śledzenia.

Postanowiłem sobie zrobić fotki i zważyć się aby mieć porównanie.

Dzień 0: 18 września 2016
waga: 117,5 kg,

Cel to -30 kg i ogólne poprawienie kondycji (żebym mógł jak dawniej biegać sobie spokojnie po 10 km, podciągać się itd.) i wyglądu.

PS Nakarm grubasa plusem na dobry początek diety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chudnijzwykopem #mirkokoksy #pokazmorde
MG78 - Mireczki, jak szedłem dzisiaj wyrzucić śmieci to wpadłem na pomysł żeby przest...

źródło: comment_eVdcVBcrUNHrN2kvQSWtoD1dQ507ZSW1.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@MG78: no #!$%@? następy co jeszcze zanim zaczął #!$%@?ć, to narobił rabanu i zamieszania i pozakładał autorskie tagi, które zdechną z braku aktywności po dwóch tygodniach. Zacząłeś od dupy strony - ćwicz i trzymaj michę regularnie choćby jeden miesiąc, a potem ogłaszaj się z takimi ambicjami. Życzę Ci jak najlepiej, ale już się tutaj takich dziesiątki przewinęło i za każdym razem gówno z tego było, a jedyne udane transformacje to
  • Odpowiedz
@MG78: Od buldupienia w internecie i pękających żyłek dobrze redukcja idzie - u mnie -12kg w od początku roku, czego i Tobie życzę. Masz u mnie notatkę, udowodnij mi za te 8 miesięcy, że się pomyliłem. Jak już będziesz miał dosyć, to pomyśl sobie, że "już ja pokażę tej #!$%@? ryhowi" i #!$%@? na #!$%@? dodatkową serię( ͡° ͜ʖ ͡°)
ryhu - @MG78: Od buldupienia w internecie i pękających żyłek dobrze redukcja idzie - ...

źródło: comment_sW71lQ2jwTFgQhydFUcT91EUCgK14Rif.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MG78: @Ustrojstwo: 30kg w osiem miesięcy do zrobienia; zrobiłem w ciągu 6msc -24kg. Odpowiednie odżywianie i wysiłek fizyczny oraz REGENERACJA i będzie dobrze. Skóry sflaczałej nie mam i nic nie wisi, dobrze się wchłonęła. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@MG78: to może tak - małe wyzwanie motywacyjne? 116kg/180cm ( ͡° ʖ̯ ͡°) akurat zaplanowałem start diety i ćwiczeń od przyszłego czwartku(22.09.2016) Za początkowy cel postawiłem sobie 99kg do końca roku.
  • Odpowiedz
@MG78 kilka porad ode mnie może Ci pomogą
1. Zamiast diety zmień nawyki żywieniowe
2. Jak chcesz biegać to tylko interwały maksymalnie intensywnie. Odpuść człapanie po x km
3. Na siłowni ładuj martwy ciąg do oporu
4. Rower i basen czynią cuda
Trzymam kciuki i powodzenia
  • Odpowiedz