Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak szedłem dzisiaj wyrzucić śmieci to wpadłem na pomysł żeby przestać być gruby.

Dawniej miałem nawet niezłą formę, ale małe problemy zdrowotne i kilka innych rzeczy złożyły się na to że z formy tej za dużo nie zostało. Zawsze byłem raczej gruby, ale miałem też dobrą kondycję i takie tam.

Postanowiłem w ramach #wychodzimyzprzegrywu zarzucić jakąś dietę i zacząć coś ćwiczyć. Dobrze wyznaczyć sobie jakieś ramy czasowe, wyznaczam więc sobie moje urodziny za 8 miesięcy jako datę kiedy chciałbym osiągnąć zakładane cele. W ramach motywacji samego siebie założę tag #wyzwanie8miesiecy gdzie będę co jakiś czas pisał o swoich postępach albo ich braku i pewnie jakieś inne #gorzkiezale ze nie mogę zjeść jakiegoś fastfooda czy coś, jeśli ktoś chce zapraszam do śledzenia.

Postanowiłem sobie zrobić fotki i zważyć się aby mieć porównanie.

Dzień 0: 18 września 2016
waga: 117,5 kg,

Cel to -30 kg i ogólne poprawienie kondycji (żebym mógł jak dawniej biegać sobie spokojnie po 10 km, podciągać się itd.) i wyglądu.

PS Nakarm grubasa plusem na dobry początek diety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chudnijzwykopem #mirkokoksy #pokazmorde
MG78 - Mireczki, jak szedłem dzisiaj wyrzucić śmieci to wpadłem na pomysł żeby przest...

źródło: comment_eVdcVBcrUNHrN2kvQSWtoD1dQ507ZSW1.jpg

Pobierz
  • 67
@Ustrojstwo: @kamyk_: @Bzyko: @austra: Dzięki!
@austra: Na początek bez żadnego liczenia itd. Chcę całkowicie niemal skasować z diety słodkie napoje (Coca-Coli nie piję już od wyjazdu na Koło Podbiegunowe w lipcu), chipsy i słodycze. Chcę też więcej gotować w domu, żeby nie kupować jedzenia na mieście - tutaj skupię się głównie nad dużymi ilościami białka w diecie i unikaniu prostych węglowodanów.

Na początek myślę, że będzie ;)