Wpis z mikrobloga

@enforcer: O kurde, jakie prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza w grach Bethesdy. Patrzysz potem w ekwipunek i takie "what?"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elbanan: Nie wiem, może i tak. Ja nigdy nie przedarłem się w tej grze przez etap, gdy dostawało się zadanie od gildii w stylu: "zabij trzech typków [wymienionych z imienia i nazwiska, bo to poważna gra z głębią fabularną, a nie jakaś rąbanina] na północny zachód od Zawalonego Sracza. Over". Może potem się rozkręca, ale ja lubię gry, które rozkręcają się w pierwszych sekundach rozgrywki, dlatego nie przedarłem się przez
  • Odpowiedz
"gdy w nocy grasz po pijaku, a następnego dnia wczytasz grę"


@CichyBob: Kiedyś tak miałem czytając Metro 2033. Nim po imprezie położyłem się spać przeczytałem ok 10 stron książki. Rano na kacu postanowiłem wrócić do czytania bo na nic innego nie miałem siły. Gdy otwarłem na fragmencie gdzie skończyłem to nieźle się zdziwiłem bo nic się kupy nie trzymało. Dopiero ponowne przeczytanie ostatnich stron sprowadziło mnie z powrotem do wątku
  • Odpowiedz
@Xardin: No bo to mail do mnie, nie wiem jak to działa. Wejdź na maila albo konto battle.net i zobacz czy nie masz teraz 10 dni z Legionu. Od Mists of Pandaria nie gram więc 4 lata jest ;)
  • Odpowiedz