Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na wykopie w mirkoblogu napisał jakiś niebieski pasek - nie przegryw, zwykły koleś w wieku około 20 lat. Pisał o różowych paskach i o tym że lubią tylko przystojnych mężczyzn powyżej 180 cm z grubym portfelem. Niestety okazało się że z tych rzeczy jest tylko mężczyzną. Jakiś różowypasek zapytał się czy skoro mężczyźni mogą mieć duże wymagania względem urody, to czemu one nie mogą. Mimo że jej komentarz był bardziej plusowany od jego głównego postu nie odpowiadał. W końcu ten sam różowypasek napisał że jest stulejem i nigdy nie wyjdzie z przegrywu. Widziałem że dalej nie odpisywał jakby olewał sprawę, coś, #!$%@?, takiego, że serce mi staneło i ogarnął smutek.

W końcu napisałem ja sam komentarz, powiedziałem że wszystkim młodszym facetom się tak wydaje i że z tego się wyrasta. Napisałem temu różowemu żeby #!$%@?ła myć kubki octem. Napisałem również że z przegrywu da się wyjść i wcale nie trzeba mieć wyjściowej mordy żeby znaleźć swój ideał, wystarczy o siebie trochę zadbać, zająć się czymś przyjemniejszym niż użalaniem się nad sobą i wyćwiczyć sobie charyzmę. Kiedy już miałem scrollować dalej postanowiłem odświeżyć post, on w tym czasie zaplusował mój komentarz, z uśmiechem na twarzy scrollnałem w dół przeglądać śmieszne gify z kotami które wrzuca likk.

Jest mi ciągle niesamowicie smutno. Nie wiem dlaczego ta sytuacja spowodowała u mnie takie emocje. Życie jest okropne.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pdk #feels #pomoc
  • 48
@japecznikow: Z reguły fajna, normalna babka nie będzie patrzyła na zawartość portfela, a jak strzała amora wbije się w jej serce twarde jak żelek, to i równego sobie wzrostem weźmie, rzadziej niższego.
Mam siostrę, mocne 8/10. Nigdy nie miała chłopaka wyższego od niej o 2 cm, a sama ma 170 ʕʔ.
Poza tym te "fajne" kobietki nie rzucają się na przystojniacha jak dzika biedronka na mszyce.
@japecznikow: Ja się tam o nich nie martwię :D Wystarczy, że skończą studia, popracują trochę i przed 30 znajdą sobie dziewczynę. Czemu? Nawet faceci pod red pillu, będą mieli partnerkę. Dziewczyny, czym bliżej pułapu 30 lat, stają się o wiele sprytniejsze w podchodach na męża. Dziewczyny natomiast mają szanse znaleźć męża normika, który poszukuje takiej ciepłej żony, i co widać po wpisach różowych na wykopie, nie jest ich tak mało. Społeczność
Uważają, że facet musi się postarać, wydać na nie kupę hajsu na randkach, latać jak pies. Ale! Robią to przeważnie babeczki, które nie dostały kopa od życia i same nie mają wiele do zaoferowania.


@Akayari: w 100% się zgadzam z obserwacji własnych!
@japecznikow: Ta sytuacja spowodowała u Ciebie takie emocje, bo różowa powiedziała kilka gorzkich słów prawdy niebieskiemu? Codziennie na Mirko widzę wpisy niebieskich, którzy piszą, jakie te różowe są głupie, puste i lecą tylko na kasę, czemu wtedy nie reagujesz? Autor tamtego posta, nad którym tak smutasz, sam zaczął generalizować wszystkie różowe i wrzucił je do jednego wora, więc nie dziwię się tej różowej, że się zirytowała, ile można czytać tego pieprzenia.
@SweterWPaski:

gdyby do OPa podeszła brzydka loszka 2/10, zaoczna studentka bez pracy, to by ją tylko wyśmiał i nadal płakał, że jest sam :)


Ale jak to, podwójne standardy na wykopie?

Przecież wiadomo, że facet może wymagać od kobiety, żeby była gorącą laską 9/10, zadbaną, lubiącą z pupy do buzi, ale kobieta nie może wymagać, żeby facet był zadbany, poświęcał jej uwagę i jakieś zasoby.
Przecież wiadomo, że facet może wymagać od kobiety, żeby była gorącą laską 9/10, zadbaną, lubiącą z pupy do buzi, ale kobieta nie może wymagać, żeby facet był zadbany, poświęcał jej uwagę i jakieś zasoby.


@Slonx: No, pewnie, każda wartościowa kobieta powinna brać największego stulejarza, który zamieszkuje na tej planecie i dziękować Bogu, że ktokolwiek ją zechciał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwielbiam te opinie (najczęściej negatywne) o drugiej
@SweterWPaski: Zgadzam się w 100%. Nawet zauważyłam, że im mniej ma się do zaoferowania tym więcej się wymaga od drugiej osoby i działa to w obie strony. Im bardziej dziewczyna jest przeciętna tym bardziej oczekuje nie wiadomo jakiego księcia z bajki, im bardziej typ jest stukejarzem tym bardziej oczekuje laski minimum 9/10, mądrej, ambitnej i żeby gotowała jak mama xD
@japecznikow Jak się tak zastanowić to bogaty przystojniak jest w gorszej sytuacji jeśli chodzi o znalezienie odwzajemnionej miłości życia, bo większość kobiet będzie szukała u niego tylko kasy i szpanu przed koleżankami ( ͡º ͜ʖ͡º)