Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na wykopie w mirkoblogu napisał jakiś niebieski pasek - nie przegryw, zwykły koleś w wieku około 20 lat. Pisał o różowych paskach i o tym że lubią tylko przystojnych mężczyzn powyżej 180 cm z grubym portfelem. Niestety okazało się że z tych rzeczy jest tylko mężczyzną. Jakiś różowypasek zapytał się czy skoro mężczyźni mogą mieć duże wymagania względem urody, to czemu one nie mogą. Mimo że jej komentarz był bardziej plusowany od jego głównego postu nie odpowiadał. W końcu ten sam różowypasek napisał że jest stulejem i nigdy nie wyjdzie z przegrywu. Widziałem że dalej nie odpisywał jakby olewał sprawę, coś, #!$%@?, takiego, że serce mi staneło i ogarnął smutek.

W końcu napisałem ja sam komentarz, powiedziałem że wszystkim młodszym facetom się tak wydaje i że z tego się wyrasta. Napisałem temu różowemu żeby #!$%@?ła myć kubki octem. Napisałem również że z przegrywu da się wyjść i wcale nie trzeba mieć wyjściowej mordy żeby znaleźć swój ideał, wystarczy o siebie trochę zadbać, zająć się czymś przyjemniejszym niż użalaniem się nad sobą i wyćwiczyć sobie charyzmę. Kiedy już miałem scrollować dalej postanowiłem odświeżyć post, on w tym czasie zaplusował mój komentarz, z uśmiechem na twarzy scrollnałem w dół przeglądać śmieszne gify z kotami które wrzuca likk.

Jest mi ciągle niesamowicie smutno. Nie wiem dlaczego ta sytuacja spowodowała u mnie takie emocje. Życie jest okropne.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pdk #feels #pomoc
  • 48
  • Odpowiedz
@patrzpan: A w jakim jesteś wieku?
Jak masz jakąś koleżankę, to pogadaj z nią, zapytaj o swój ubiór, czy pomoże Ci się ubrać. A jak nie masz, to skorzystaj umiejętnie z wujka google c:
Czasami trzeba trochę sobie pomóc. I pamiętaj, że inne osoby widzą to, że nie jesteś szczęśliwy sam ze sobą.
  • Odpowiedz
@walentynkowa: Niektóre kobiety nie noszą obcasów, więc nie wybierają facetów znacznie wyższych od siebie. Chociaż nie jest to częste, ale znam grupę takich kobiet.
Oczywiście, nikt nie mówi o tym, że osoba przeciwnej płci ma Cię nie pociągać - nigdzie tak nie było napisane. Wiadomo, że każdy ma swoje preferencje :)
Ale po sobie wiem (a wydaje mi się, że jestem taką "normalną" Mirabelką), że nawet, kiedy z góry zakładasz
  • Odpowiedz