Wpis z mikrobloga

#!$%@? kupiłem tego meizu m3 note bo bardzo lubiłem model note 1 i note 2.
Spostrzeżenia godzinę po zakupie
- telefon się zacina nawet w trybie performance
- przez 3g nic się nie chce ściągać
- aktualizacje tylko przez Wi-Fi
-grzeje się strasznie
-nie mogę używać aparatu po 10min przeglądania instagrama bo telefon jest za goracy xdd
- gps ok
-problemy z LTE STANDARDOWO
-gorszy ekran
-gorszy aparat

ogólnie dużo gorszy od poprzednikow, mimo że ładniejszy. Ale spartaczyli robotę.

#meizu #telefonychinskie #chinskietelefony #android
  • 20
  • Odpowiedz
Ja kupiłem w euro rtv huawei honor 4x osobiście i #!$%@? mnie bierze bo telefon spoko tylko ma 8GB pamięci wbudowanej z czego dla użytkownika jest dostępne mniej jak połowa. Czy jest wtedy opcja zwrotu w ciągu 10 dni albo zamiany na coś lepszego za dopłatą? Z taką ilością pamięci nie da się żyć.
  • Odpowiedz
@sspiderr: Przestalibyście wszyscy wychwalać to chińskie gówno na mikro, cyferki na papierze się w ogóle nie liczą jak sprzęt potrafi być tak zryty.

Każdy już wie czemu za te same parametry np w Moto G4 / X Play trzeba dać 1100zł. Tam nie masz takiej szansy, że telefon będzie miał 10% funkcji upośledzonych.
  • Odpowiedz
@sspiderr: Meizu fajne na papierze, często brane w Polsce, bo dystrybucja lepsza, ale dla mnie zrypany soft i blokada bootloadera dyskwalifikuje tą markę. Teraz jeszcze jakieś yun os chcą wprowadzać, co jest już totalnym nieporozumieniem. Mam meizu m2 i nikomu już tego nie polecam, na dłuższą metę wychodzi dziadowanie na sofcie.
  • Odpowiedz