Wpis z mikrobloga

wiecie co powiem wam ze nie ma sie co smiac z #rozowepaski za kierownica samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja kilka lat prawo jazdy, dziesiatki tys. km pokonane, #!$%@? do przodu potrafie itp. itd. zero wypadkow a #!$%@? jak przychodzi cofac to mam Kill to Death ratio 100%, za kazdym razem jak cofam w cos #!$%@? bo trace jakas #!$%@? orientacje w terenie, nie ogarniam tego co sie dzieje jak jade autem do tylu, wszystkie moje wyliczenia szlak trafia zawsze, raz #!$%@? autem jadac 5km/h do tylu w jakas wystajaca szyne z parkingu to #!$%@? wgniecenie z tylu auta mało go nie przepołowiło na pol, wygladalo jakby pociag jebnal, takze ten macie jakies tipy na cofanie? xD

#niebieskiepaski #firstworldproblems #bekazemnie #prawojazdy #samochody
  • 15
@quakeone: Kiedyś, jak tylko zdałem prawko to też miałem z tym problem. Pojechałem sobie na działkę, powbijałem patyki w ziemię i próbowałem się między nie wciskać tyłem z różnych pozycji. Pojeździłem tak z godzinę-dwie, żeby wyczuć o co chodzi i teraz nie mam żadnego problemu, żeby jechać tyłem (też cofam tylko na lusterkach).
Polecam trening :)
@quakeone: cofanie na lusterkach to wyższy poziom, musisz czuć samochód wiedzieć gdzie i jak się kończy, jak zachodzi. ja cofam na lusterkach jak parkuję ale jak jadę tyłem między samochodami to obracam łeb.
@quakeone: Ja też do niedawna myślałem że nie umiem parkować, aż przesiadłem się do innego auta (starszego, gorszego, z niższej półki) w którym jest lepszy promień skrętu i lepsza widoczność. Nagle okazało się że umiem zaparkować dosłownie na gazetę. :)
@Dutch: WAT ? , poprawnie poustawiać lusterka zewnętrzne ( nie, oglądanie swoje swojej błyszczącej karoserii nie jest OK) nauczyć się z nich korzystać i można cofać w kołnierzu ortopedycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)