Wpis z mikrobloga

Pierwsze #rozdajo z mojej strony. Kiedyś w empiku kupowałem coś do pogrania a druga gra byłą z pewnej puli gratis to wziąłem klasykę tj. #mafia a dokładnie Mafia II, rozdajo tylko do prawilnych Mirków i Mirabelek tzn. bez zielonek. Przesyłka po mojej stronie. Losowanie dziś wieczorem lub jutro rano w zależności od czasu. Miło by było jak byś w komentarzu zostawił najlepszy kawał/ dowcip jaki słyszałeś w ostatnim czasie
Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez mirkorandom jak ogarnę tą skomplikowaną maszynę.
  • 37
Idą dwie śląskie prostytutki i rozmawiają ze sobą:
- Te Rita a miołaś kiedy negra w łóżku?
- No a jak, miołach a pewno.
- A to powiedz mi czy łon ma tą sperme normalnie biołom czy tys cornom?
- A łon ma normalnie bioła ino że w smaku jakby lekko pszypalono.

@maly_stary_rower: Rzecz się dzieje w górach. Turyści siedzą przy ognisku, popijają tatrzańską naleweczkę, przyjemny klimat, ognia pilnuje baca.
- Baco, a opowiedzcie nam jakąś historię, co by było raźniej i jeszcze przyjemniej.
- Ano mogę opowiedzieć, a radosna ma być czy smutną wolicie?
- Jasne, że radosną.
Baca namyślił się chwilę i ochoczo rozpoczął:
- Kiedyś żeśmy z juhasami owieczki na hali wypasali. Pasły się pasły, myśmy trochę popili na polanie
@maly_stary_rower:

Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założyć własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem “Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł”. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.
- Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak…
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
-
@maly_stary_rower:
W synagodze kontrola z Urzędu Skarbowego.
Inspektor bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
- Aha..
Po chwili namysłu:
- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
bądź mną

urodź się piękną

od małego ludzie chwalą twoją urodę

lata młodości upływają ci na zabawie

kiedy dorastasz ludzie nadal się tobą zachwycają ale już w inny sposób

patrzjakazgrabna.jpg

kiedy dorastasz z nostalgią wspominasz jak inni cię głaskali i mówili czule

teraz to tylko obłapią i klepną po tyłku

brzydzisz się siebie i plujesz na innych

pewnego razu spełnia się twój najgorszy koszmar

stoisz w swoim ulubionym miejscu a za tobą