Wpis z mikrobloga

Pierwsze #rozdajo z mojej strony. Kiedyś w empiku kupowałem coś do pogrania a druga gra byłą z pewnej puli gratis to wziąłem klasykę tj. #mafia a dokładnie Mafia II, rozdajo tylko do prawilnych Mirków i Mirabelek tzn. bez zielonek. Przesyłka po mojej stronie. Losowanie dziś wieczorem lub jutro rano w zależności od czasu. Miło by było jak byś w komentarzu zostawił najlepszy kawał/ dowcip jaki słyszałeś w ostatnim czasie
Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez mirkorandom jak ogarnę tą skomplikowaną maszynę.
  • 37
@maly_stary_rower - Jak masz na imię? zapytała nauczycielka.
- Mohammed.
- Jesteś w Polsce więc od teraz będziesz się nazywał Janusz.
Mohammed wrócił do domu.
- Jak Ci minął dzień, Mohammed? Zapytała jego matka.
- Nie mów do mnie Mohammed. Jestem Polakiem więc od teraz będę się nazywał Janusz.
- Czy wstydzisz się swojego imienia? Chcesz zhańbić swoich rodziców, dziedzictwo, religię? Wstydź się!
Matka sprała go na kwaśne jabłko. Zadzwoniła do ojca
@maly_stary_rower: Wchodzi typowy Janusz do burdelu z 10 zl w ręku. Podchodzi do niego sukowata ekstrawagancka bez zahamowan mowiac krotko dziwka. A ze Janusz myslal ze znow biznes zrobi pyta sie jej:
Co zaoferujesz mi mala za 10 zl?
- Ha za to to mogę Ci conajmniej naszczac...
Chwila zastanowienia Janek mówi
- Ok!
I zolozyl rece jak rumuńskie na ulicy.
Wnet mu zrobiła o co prosił.
Znizyl rece do swojego
@maly_stary_rower: Kobieta podczas porodu jest w stanie poczuć się mniej więcej tak jak mężczyzna gdy ma gorączkę! Mirku, mój niebieski się dosłownie ze*ra, ciągle gada o mafii i o tym,że muszę zagrać bo gra kozak, zaraz ma urodziny więc to bedzie prezent cud miód!