Wpis z mikrobloga

Pierwsze #rozdajo z mojej strony. Kiedyś w empiku kupowałem coś do pogrania a druga gra byłą z pewnej puli gratis to wziąłem klasykę tj. #mafia a dokładnie Mafia II, rozdajo tylko do prawilnych Mirków i Mirabelek tzn. bez zielonek. Przesyłka po mojej stronie. Losowanie dziś wieczorem lub jutro rano w zależności od czasu. Miło by było jak byś w komentarzu zostawił najlepszy kawał/ dowcip jaki słyszałeś w ostatnim czasie
Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez mirkorandom jak ogarnę tą skomplikowaną maszynę.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly_stary_rower:
Jedzie dwóch gości kuszetką, jeden śpi na dole drugi śpi na górze i nagle ten na dole czuje że coś na niego zaczyna kapać... Sprawdza, wącha rzeczywiście gówno i krzyczy:
- Panie niech Pan się obudzi! Pan przecież się zesrał!
A ten u góry mówi do niego:
- Nie śpię
  • Odpowiedz
  • 2
Idą dwie śląskie prostytutki i rozmawiają ze sobą:
- Te Rita a miołaś kiedy negra w łóżku?
- No a jak, miołach a pewno.
- A to powiedz mi czy łon ma tą sperme normalnie biołom czy tys cornom?
- A łon ma normalnie bioła ino że w smaku jakby lekko pszypalono.

  • Odpowiedz
@maly_stary_rower: Rzecz się dzieje w górach. Turyści siedzą przy ognisku, popijają tatrzańską naleweczkę, przyjemny klimat, ognia pilnuje baca.
- Baco, a opowiedzcie nam jakąś historię, co by było raźniej i jeszcze przyjemniej.
- Ano mogę opowiedzieć, a radosna ma być czy smutną wolicie?
- Jasne, że radosną.
Baca namyślił się chwilę i ochoczo rozpoczął:
- Kiedyś żeśmy z juhasami owieczki na hali wypasali. Pasły się pasły, myśmy trochę popili na polanie i nam się jedna owieczka zgubiła. Szukaliśmy, szukaliśmy, aż się wreszcie zguba znalazła i z tej radości żeśmy ją wszyscy jak
  • Odpowiedz
@maly_stary_rower:

Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założyć własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem “Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł”. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.
- Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak…
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze. Proszę
  • Odpowiedz
@maly_stary_rower:
W synagodze kontrola z Urzędu Skarbowego.
Inspektor bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
  • Odpowiedz
bądź mną

urodź się piękną

od małego ludzie chwalą twoją urodę

lata młodości upływają ci na zabawie

kiedy dorastasz ludzie nadal się tobą zachwycają ale już w inny sposób

patrzjakazgrabna.jpg
  • Odpowiedz